- Головна сторінка
- Новини, об'яви
- Цікаве і корисне
- Випускникам у допомогу
- Континент предметів
- Шкільні події
- Ми обдаровані!
- Шкільні газети
- Маленький гімназист
- Дружба з м.Оберхаузен
- Весела сторінка
- Ігри
Рішення педагогічної ради від 12.06.2018
Запорізька гімназія № 107
Запорізької міської ради Запорізької області
ВИТЯГ ІЗ ПРОТОКОЛУ № _7_
12.06.2017
засідання педагогічної ради гімназії
Голова – Ємельянова Г.В.
Секретар – Бровко Л.В.
Присутні – 67
Порядок денний:
1. Про переведення учнів 9-го класу до наступного класу.
3. Про видачу документів про базову загальну середню освіту.
4. Про нагородження Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» учнів 9-х класів.
Рішення педагогічної ради
1. Ухвалили:
Перевести учнів 9–А класу до 10 класу на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації.
Перевести учнів 9–Б класу до 10 класу на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації.
Перевести учнів 9–В класу до 10 класу на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації.
3. Ухвалили:
1. Видати свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою:
- Громовому Олексію Сергійовичу (9–А клас);
- Левченко Валерії Максимівні (9–А клас);
- Ойзеру Іллі Костянтиновичу (9–А клас);
- Щербань Марії Володимирівні (9–А клас).
2. Видати свідоцтво про базову загальну середню освіту:
1 |
Аліменко Вероніка Максимівна |
2 |
Андреєв Олексій Сергійович |
3 |
Баришніков Данііл Андрійович |
4 |
Бельмега Валерія Іванівна |
5 |
Булгаков Антон Васильович |
6 |
Важнича Рина Василівна |
7 |
Великоконь Богдан Валентинович |
8 |
Відішев Олексій Максимович |
9 |
Водоп'ян Євген Андрійович |
10 |
Возненко Арина Ігорівна |
11 |
Галиш Олег Сергійович |
12 |
Герасименко Анна Костянтинівна |
13 |
Гладишева Ксенія Олександрівна |
14 |
Глазков Євген Вячеславович |
15 |
Головань Микита Сергійович |
16 |
Гребенюк Дарина Миколаївна |
17 |
Гринюк Софія Ярославівна |
18 |
Гришаєнко Олександра Віталіївна |
19 |
Дзизюк Вікторія Олексіївна |
20 |
Євсюков Ярослав Дмитрович |
21 |
Єгорушкіна Вероніка Віталіївна |
22 |
Єфименко Анастасія Денисівна |
23 |
Жовтоножко Мірон Дмитрович |
24 |
Завгородня Анна Володимирівна |
25 |
Зайцев Даніїл Анатолійович |
26 |
Захарченко Ярослав Вікторович |
27 |
Іванченко Денис Віталійович |
28 |
Кашицина Юлія Романівна |
29 |
Кірієнко Даніїл Володимирович |
30 |
Клименко Володимир Андрійович |
31 |
Коваль Анастасія Сергіївна |
32 |
Козаченко Ростислав Олексійович |
33 |
Корольов Володимир Миколайович |
34 |
Кошелев Микита Сергійович |
35 |
Лихолат Андрій Олександрович |
36 |
Луковенко Анастасія Андріївна |
37 |
Льолькіна Ярослава Дмитрівна |
38 |
Майсак Анастасія Ігорівна |
39 |
Марчук Денис Андрійович |
40 |
Матуляк Поліна Володимирівна |
41 |
Мельніков Владислав Віталійович |
42 |
Мироненко Максим Олексійович |
43 |
Мягкова Поліна Юріївна |
44 |
Мякеньков Віктор Максимович |
45 |
Оверченко Артем Русланович |
46 |
Овсяннікова Анастасія Олегівна |
47 |
Паршутіна Анастасія Ігорівна |
48 |
Педько Дмитро Юрійович |
49 |
Пейчев Олег Ігорович |
50 |
Петренко Владислав Олександрович |
51 |
Погребний Ілля Ігорович |
52 |
Проценко Ілля Олександрович |
53 |
Прутковенко Софія Василівна |
54 |
Романюк Юлія Василівна |
55 |
Рябко Андрій Володимирович |
56 |
Рязанцев Андрій Андрійович |
57 |
Свистунов Дмитро Андрійович |
58 |
Серкіз Олександр Сергійович |
59 |
Сонько Артем Володимирович |
60 |
Сорока Валентин Віталійович |
61 |
Степаненко Владислав Олексійович |
62 |
Степаненко Данило Денисович |
63 |
Стрижаков Артем Євгенійович |
64 |
Федотов Ярослав Віталійович |
65 |
Фоменко Катерина Юріївна |
66 |
Царенко Кайс Артемович |
67 |
Чернишов Антон Олексійович |
68 |
Чечель Рената Олександрівна |
69 |
Чумак Віктор Євгенович |
70 |
Швагер Альона Сергіївна |
71 |
Шевчук Діана Романівна |
72 |
Шепель Катерина Віталіївна |
73 |
Шеремет Андрій Павлович |
74 |
Шпуряка Вадим Олексійович |
75 |
Юрчак Анастасія Віталіївна |
76 |
Якименко Софія Іванівна |
1. Аліменко Вероніка Максимівна |
2. Андреєв Олексій Сергійович |
3. Баришніков Данііл Андрійович |
4. Бельмега Валерія Іванівна |
5. Булгаков Антон Васильович |
6. Важнича Рина Василівна |
7. Великоконь Богдан Валентинович |
8. Відішев Олексій Максимович |
9. Водоп'ян Євген Андрійович |
10. Возненко Арина Ігорівна |
11. Галиш Олег Сергійович |
12. Герасименко Анна Костянтинівна |
13. Гладишева Ксенія Олександрівна |
14. Глазков Євген Вячеславович |
15. Головань Микита Сергійович |
16. Гребенюк Дарина Миколаївна |
17. Гринюк Софія Ярославівна |
18. Гришаєнко Олександра Віталіївна |
19. Дзизюк Вікторія Олексіївна |
20. Євсюков Ярослав Дмитрович |
21. Єгорушкіна Вероніка Віталіївна |
22. Єфименко Анастасія Денисівна |
23. Жовтоножко Мірон Дмитрович |
24. Завгородня Анна Володимирівна |
25. Зайцев Даніїл Анатолійович |
26. Захарченко Ярослав Вікторович |
27. Іванченко Денис Віталійович |
28. Кашицина Юлія Романівна |
29. Кірієнко Даніїл Володимирович |
30. Клименко Володимир Андрійович |
31. Коваль Анастасія Сергіївна |
32. Козаченко Ростислав Олексійович |
33. Корольов Володимир Миколайович |
34. Кошелев Микита Сергійович |
35. Лихолат Андрій Олександрович |
36. Луковенко Анастасія Андріївна |
37. Льолькіна Ярослава Дмитрівна |
38. Майсак Анастасія Ігорівна |
39. Марчук Денис Андрійович |
40. Матуляк Поліна Володимирівна |
41. Мельніков Владислав Віталійович |
42. Мироненко Максим Олексійович |
43. Мягкова Поліна Юріївна |
44. Мякеньков Віктор Максимович |
45. Оверченко Артем Русланович |
46. Овсяннікова Анастасія Олегівна |
47. Паршутіна Анастасія Ігорівна |
48. Педько Дмитро Юрійович |
49. Пейчев Олег Ігорович |
50. Петренко Владислав Олександрович |
51. Погребний Ілля Ігорович |
52. Проценко Ілля Олександрович |
53. Прутковенко Софія Василівна |
54. Романюк Юлія Василівна |
55. Рябко Андрій Володимирович |
56. Рязанцев Андрій Андрійович |
57. Свистунов Дмитро Андрійович |
58. Серкіз Олександр Сергійович |
59. Сонько Артем Володимирович |
60. Сорока Валентин Віталійович |
61. Степаненко Владислав Олексійович |
62. Степаненко Данило Денисович |
63. Стрижаков Артем Євгенійович |
64. Федотов Ярослав Віталійович |
65. Фоменко Катерина Юріївна |
66. Царенко Кайс Артемович |
67. Чернишов Антон Олексійович |
68. Чечель Рената Олександрівна |
69. Чумак Віктор Євгенович |
70. Швагер Альона Сергіївна |
71. Шевчук Діана Романівна |
72. Шепель Катерина Віталіївна |
73. Шеремет Андрій Павлович |
74. Шпуряка Вадим Олексійович |
75. Юрчак Анастасія Віталіївна |
76. Якименко Софія Іванівна |
4. Ухвалили:
Нагородити Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» учнів:
– Возненко Арину Ігорівну, 9–А клас (за особливі досягнення у вивченні англійської мови, трудового навчання);
– Важничу Рину Василівну, 9–А клас (за особливі досягнення у вивченні трудового навчання);
– Захарченка Ярослава Вікторовича, 9–А клас (за особливі досягнення у вивченні інформатики);
– Коваль Анастасію Сергіївну, 9–А клас (за особливі досягнення у вивченні інформатики);
– Шеремета Андрія Павловича, 9–А клас (за особливі досягнення у вивченні німецької мови);
– Щербань Марію Володимирівну, 9–А клас (за особливі досягнення у вивченні інформатики);
– Юрчак Анастасію Віталіївну, 9–В клас (за особливі досягнення у вивченні інформатики).