- Головна сторінка
- Новини, об'яви
- Цікаве і корисне
- Випускникам у допомогу
- Континент предметів
- Шкільні події
- Ми обдаровані!
- Шкільні газети
- Маленький гімназист
- Дружба з м.Оберхаузен
- Весела сторінка
- Ігри
Переможці конкурсів і змагань 2014-2015
Обласний конкурс "Кращий редактор"
Потапенко Юлія посіла І місце серед учнів 9 класів, Дзизюк Наталія І місце серед учнів 10 класів, Кириллова Анастасія - І місце серед учнів 11 класів, дівчата отримують 50 відсотків знижки на навчання в класичному університеті.
Дипломами учасників та десяти відсотковою знижкою нагороджуються:
Перебийніс Вікторія, Кучер Лілія, Лиходід Катерина, Приходько Катерина, Гребенюкова Катерина, Ісаєва Елизавета, Ліхачов Євген.
Кучер Лілія, 9-В клас - ІІІ місце в обласному конкурсі есе «Європа починається з тебе», вчитель Пірожок О.О.
Жевжик Дар’я, 9-В клас, І місце у номінації «Патріотизм періоду незалежності України», вчитель Пірожок О.О.
Демченко Поліна, 8-Б клас, ІІІ місце в обласному конкурсі есе «Європа починається з тебе», вчитель Бабиченко Л.Б.
Швагер Вікторія, 10-А клас, учасник (4 місце серед 13 тисяч учасників) у міжнародному конкурсі творів під егідою ЮНЕСКО. Тема твору «Я – громадянка Землі», вчитель Люта Л.С.
Районний етап інтелектуальних змагань "Всезнайки"
Владенко Богдан |
4-А |
ІІ |
Чічкова О.М. |
Мяло Софія |
4-В |
ІІ |
Чічкова О.М. |
Сенік Софія |
4-Г |
ІІ |
Чічкова О.М. |
Головань Дмитро |
4-В |
ІІ |
Чічкова О.М. |
Міський літературний конкурс "Перлина Запоріжжя"
Желтобрюхова Валерія |
9-А |
призер |
Тулупова І.М. |
Лиходід Катерина |
9-В |
призер |
Тулупова І.М. |
Переможці районного етапу конкурсу виставки з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» в рамках Всеукраїнського конкурсу-виставки.
Олійник Ярослав |
7-Г |
Беляєв М. М. |
Кононенко Ілля |
7-Б |
Беляєв М.М. |
Ільченко Владислав |
7-В |
Беляєв М.М. |
Лінник Катерина |
1-А |
Дьоміна Н.О. |
Стасилович Денис |
1-В |
Іванова Н.М. |
Дяченко Микита |
3-Г |
Гладишева С.В. |
Завгородня Анна |
6-В |
Бабич Л.І. |
Швагер Альона |
6-Б |
Бабич Л.І. |
Лаптинська Тетяна |
11-А |
Бабич Л.І. |
Шрамко Ганна |
8-Б |
Бабич Л.І. |
Філоненко Катерина |
8-Б |
Бабич Л.І. |
Воєводіна Валерія |
8-Б |
Бабич Л.І. |
Касаткіна Марія |
10-А |
Бабич Л.І. |
Касаткіна Марія, 10-А, Швагер Альона, 6-Б, Луковенко Анастасія, 6-Б, Іванова Євгенія, 8-Б, Сердюк Олександра, 10-А, Біла Уляна, 10-А, Головань Аліна, 11-Б та Зарецька Валерія, 11-Б - отримали диплом ІІ ступеня Запорізького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради.
Районний фестиваль-огляд художньої творчості "Таланти твої, Запорізький краю!", номінація вокальне мистецтво "Зіркове сяйво".
Сур Марія |
4-В |
І |
Сухопар О.С. |
Навертюк Дар'я |
9-В |
І |
Сухопар О.С. |
Дудкіна Анна |
8-А |
І |
Сухопар О.С. |
Михальчевська Олена |
9-В |
І |
Сухопар О.С. |
Лиходід Катерина, 9-В, вихованка гуртка "Золоті пальчики" посіла ІІІ місце на конкурсі малюнка на Міжнародному фестивалі Хлєбнікова у Запоріжжі, керівник гуртка "Золоті пальчики" Корольова І.Б.
Районний конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни –у мріях дитини».
Лиходід Катерина |
9-В |
І |
Корольова І.Б. |
Бухівець Катерина |
9-Б |
ІІ |
Корольова І.Б. |