Матеріали сайту
- Головна сторінка
- Новини, об'яви
- Цікаве і корисне
- Випускникам у допомогу
- Континент предметів
- Шкільні події
- Ми обдаровані!
- Шкільні газети
- Маленький гімназист
- Дружба з м.Оберхаузен
- Весела сторінка
- Ігри
Призери олімпіад та конкурсів 2014-2015
24.07.2015 18:33
2014-2015 |
||||
Районна олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова та література | Онищук Віолетта |
11-А | ІІ | Єфименко Л.М. |
Бєлік Вікторія |
10-Б | ІІ | Говоруха І.М. |
|
Потапенко Юлія |
9-А | ІІ | Пирожок О.О. |
|
Лиходід Катерина |
9-В | ІІІ | Єфименко Л.М. | |
Яковенко Анастасія |
8-А | ІІІ | Бабиченко Л.Б. |
|
Пономаренко Дарина |
7-А | ІІ | Бровко Л.В. |
|
англійська мова | Швагер Вікторія |
10-А | ІІІ | Каша Т.В. |
Тендітник Олександра |
10-А | ІІ | Каша Т.В. |
|
Данилюк Катерина |
8-А | ІІІ | Євченко С.М. |
|
Дудкіна Анна |
8-А | ІІІ | Євченко С.М. |
|
Топчій Анастасія |
8-А | ІІІ | Педаш Н.І. |
|
Лісняк Валерія |
8-Б | ІІІ | Педаш Н.І. |
|
Кирилова Анастасія |
11-А | І | Педаш Н.І. |
|
німецька мова | Відішева Ольга | 8-А | ІІІ | Лозова С.Л. |
Жарікова Маргарита | 11-А | ІІ | Лозова С.Л. | |
Кириллова Анастасія | 11-А | ІІ | Лозова С.Л. | |
Круть Марія |
10-А | ІІ | Лозова С.Л. | |
Швагер Вікторія |
10-А | ІІ | Лозова С.Л. | |
Лиходід Катерина |
9-В | ІІ | Лозова С.Л. |
|
Демченко Євгенія |
9-В | ІІІ | Лозова С.Л. |
|
Щербина Данило |
10-А | ІІ | Писарєва О.Ю. | |
Потапенко Юлія |
9-А | ІІІ | Писарєва О.Ю. | |
Касуріна Анна |
8-А | ІІ | Писарєва О.Ю. | |
фізика | Лісняк Валерія |
8-Б | ІІІ | Крат О.М. |
Горохова Анастасія |
7-Б | ІІІ | Крат О.М. | |
Греджева Катерина |
7-Б | ІІІ | Крат О.М. | |
Дмитращук Дар'я |
7-В | ІІІ | Крат О.М. | |
астрономія | Тищенко Дмитро |
10-А | ІІІ | Крат О.М. |
Іщенко Анна | 11-А | ІІІ | Крат О.М. | |
Волгін Ігор | 11-Б | ІІІ | Крат О.М. | |
хімія |
Дулєбов Ілля |
8-А | ІІІ | Фролкова Т.К. |
|
Приходько Катерина |
9-Б | ІІІ | Фролкова Т.К |
біологія | Лаптинська Тетяна |
11-А | ІІ | Пришпетливий Г.М. |
Віннікова Христина |
10-Б | ІІІ | Пришпетливий Г.М. |
|
Перебийніс Вікторія |
10-Б | ІІІ | Пришпетливий Г.М. |
|
Дзизюк Наталя |
10-А | ІІІ | Пришпетливий Г.М. |
|
Ісаєва Єлізавета | 9-А | ІІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Філоненко Катерина |
8-Б | ІІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Гребенюкова Катерина | 9-Б | ІІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Дулєбов Ілля |
8-А | ІІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Слоневський Євген |
8-А | ІІІ | Пришпетливий Г.М. |
|
екологія | Дзизюк Наталя |
10-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. |
географія | Якименко Діана |
8-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. |
Гуленкова Анастасія | 8-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Лаптинська Тетяна | 11-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Белік Вікторія |
10-Б | ІІ | Черьомухіна А.О. | |
Ліхачов Євгеній |
9-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Єфанов Антон |
9-А | ІІ | Черьомухіна А.О. | |
історія | Кириллова Анастасія | 11-А | ІІІ | Трошина Г.В. |
Марков Влад |
8-А | ІІ | Трошина Г.В. | |
Дулєбов Ілля |
8-А | ІІІ | Трошина Г.В. | |
Слоневський Євген |
8-А | ІІІ | Трошина Г.В. | |
правознавство | Круть Марія | 10-А | ІІ | Кулак Г.П. |
Швагер Вікторія |
10-А | ІІІ | Кулак Г.П. | |
Макаренко Маргарита |
10-Б | ІІІ | Кулак Г.П. | |
Єфанов Антон |
9-А | ІІІ | Кулак Г.П. | |
Лиходід Катерина |
9-В | ІІ | Кулак Г.П. | |
юні знавці Біблії | Навертюк Дарья | 9-В | ІІ | Пришпетливий Г.М. |
Джайа Аміра-Марія | 7-Б | ІІ | Пришпетливий Г.М. | |
Макайя Дженіфер | 7-Б | ІІІ | Пришпетливий Г.М. | |
інформаційні технології | Кириллова Анастасія |
11-А | ІІ | Фоменко І.М. |
креслення | Пономаренко Юлія |
9-Б | І | Аветісян С.А. |
Бухівець Катерина |
9-Б | І | Аветісян С.А. | |
Молібог Анна |
8-В | І | Аветісян С.А. | |
Тарасенко Вікторія |
8-В | ІІ | Аветісян С.А. | |
Лиходід Юлія |
10-Б | ІІ | Аветісян С.А. | |
Обласна олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова та література |
Онищук Віолетта |
11-А | ІІІ | Єфименко Л.М. |
німецька мова | Жарікова Маргарита |
11-А | ІІІ | Лозова С.Л. |
екологія | Дзизюк Наталя |
10-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. |
креслення | Пономаренко Юлія |
9-Б | І | Аветісян С.А. |
географія | Єфанов Антон |
9-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. |
юні знавці Біблії |
Навертюк Дар’я |
9-В | ІІ | Пришпетливий Г.М. |
Джайа Аміра-Марія |
7-Б | ІІІ | Пришпетливий Г.М. |
|
Республіканська олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
екологія | Дзизюк Наталя |
10-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. |
Конкурс-захист МАН |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
англійська мова |
Галич Тетяна |
11-А |
ІІ |
Люта Л.С. |
Міжнародний конкурс Flex |
||||
Тендітник Олександра, 10-А, Михальчевська Олена, 9-В, Швагер Вікторія, 10-А, Потапенко Юлія, 9-А стали фіналістками американсько-української програми «Акт в підтримку свободи» і здобули право наступний навчальний рік навчатися у Сполучених Штатах Америки. | ||||
XIV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова | Головань Дмитро |
4-В |
ІІ | Ішкова Л.П. |
Дрозд Юлія |
7-А | ІІ | Бровко Л.В. |
|
Онищук Віолета |
11-А | ІІ | Єфименко Л.М. |
|
IV Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова | Ойзер Ілля |
6-А |
ІІІ | Федоренко Р.І. |
Данилюк Катерина |
8-А | ІІ | Бабиченко Л.Б. |