Матеріали сайту
- Головна сторінка
- Новини, об'яви
- Цікаве і корисне
- Випускникам у допомогу
- Континент предметів
- Шкільні події
- Ми обдаровані!
- Шкільні газети
- Маленький гімназист
- Дружба з м.Оберхаузен
- Весела сторінка
- Ігри
Призери олімпіад та конкурсів 2016-2017 н.р.
15.07.2017 18:23
2016-2017 |
||||
Районна олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова та література | Лиходід Катерина |
11-А | ІІІ | Єфименко Л.М. |
Яковенко Анастасія |
10-А | ІІІ | Бабиченко Л.Б. |
|
Данилюк Катерина |
10-А | ІІ | Бабиченко Л.Б. |
|
Дрозд Юлія |
9-А | ІІІ | Бровко Л. В. | |
Потапенко Юлія |
11-А | ІІІ | Пирожок О. О. |
|
Пономаренко Дарина | 9-А | ІІІ | Бровко Л. В. | |
Ойзер Ілля |
8-А | ІІІ | Федоренко Р. І. |
|
Соловйова Анна |
7-А | ІІІ | Таратасюк В.М. |
|
англійська мова | Михальчевська Олена |
11-А | ІІІ | Середа Л.Г. |
Топчій Анастасія |
10-А | І | Педаш Н.І. |
|
Потапенко Юлія |
11-А | ІІ | Середа Л.Г. |
|
Шестопалов Євгеній |
9-А | ІІ | Царьова О.М. |
|
Дрозд Юлія |
9-А | ІІІ | Гуріна Н. Г. | |
Дмитращук Дар’я |
9-В | ІІІ | Гуріна Н. Г. | |
Дудкіна Анна |
10-А | ІІІ | Євченко С. М. |
|
Левченко Валерія |
8-А | ІІ | Лазарська Т.О. |
|
Возненко Арина |
8-А | ІІ | Лазарська Т.О. |
|
Ойзер Ілля |
8-А | ІІ | Лазарська Т.О. |
|
німецька мова | Салафудінов Данило | 9-А | ІІІ | Лозова С.Л. |
Щербань Марія |
8-А | ІІ | Лозова С.Л. | |
Касуріна Анна | 10-А | ІІ | Писарєва О.Ю. | |
Спесівцева Катерина |
9-А | ІІІ | Писарєва О.Ю. | |
Джайа Аміра-Марія |
9-А | ІІІ | Лозова С.Л. |
|
Данилюк Катерина |
10-А | ІІІ | Лозова С.Л. |
|
Лиходід Катерина |
11-А | ІІІ | Писарєва О.Ю. |
|
Тюріна Олена |
9-А | І | Писарєва О.Ю. |
|
фізика | Казанцева Софія |
7-А | ІІІ | Харьковська О. В. |
Громовий Олексій |
8-А | ІІ | Харьковська О. В. | |
астрономія |
Ляпун Софія |
10-А | І | Крат О.М. |
Ліхачов Євгеній |
11-Б | ІІІ | Крат О.М. | |
Шимарова Анастасія | 10-А | ІІІ | Крат О.М. | |
хімія |
Приходько Катерина |
11-Б | ІІІ | Фролкова Т.К. |
Дулєбов Ілля |
10-А | ІІ | Фролкова Т.К. | |
Сонько Артем |
8-А | І | Фролкова Т.К. | |
біологія | Гребенюкова Катерина |
11-Б | І | Гаврюшина Л.В. |
Топчій Анастасія |
10-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. |
|
Євсюков Ярослав |
8-Б | І | Гаврюшина Л.В. |
|
Карабута Анастасія |
10-А | І | Гаврюшина Л.В. |
|
географія | Громовий Олексій |
8-А | ІІ | Черьомухіна А.О. |
Дзизюк Вікторія |
8-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Єфанов Антон | 11-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Ліхачов Євгеній |
11-Б | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Якименко Діана |
10-Б | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Гуленкова Анастасія |
10-Б | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Горохова Анастасія |
9-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Романюк Ольга |
9-А | ІІ | Черьомухіна А.О. | |
історія | Нікішин Богдан | 9-В | ІІІ | Трошина Г.В. |
Сахарова Аліна |
10-Б | ІІІ | Трошина Г.В. | |
історія і право | Бикова Олександра |
9-Б | ІІІ | Кулак Г.П. |
Ляпун Софія |
10-А | ІІІ | Кулак Г.П. | |
Горохова Анастасія |
9-А |
ІІ | Кулак Г.П. |
|
юні знавці Біблії | Єфанов Антон |
11-А | ІІ | Пришпетливий Г.М. |
інформаційні технології | Щербань Марія |
8-А | І | Фоменко І.М. |
Юрчак Анастасія |
8-В | ІІ | Фоменко І.М. | |
Молібог Анна |
10-Б | І | Фоменко І.М. | |
Коваль Анастасія |
8-А | ІІІ | Фоменко І.М. | |
креслення | Молібог Анна |
10-Б | І | Аветісян С.А. |
Тарасенко Вікторія |
10-Б |
І | Аветісян С.А. |
|
Пономаренко Юлія |
11-Б | І | Аветісян С.А. | |
Тітова Софія |
9-Б | ІІ | Аветісян С.А. | |
фізична культура |
Чухрай Вероніка |
9-В | ІІ | Ємельянов М. В. |
Брюсов Володимир |
11-Б | ІІІ | Рожковський С. П. |
|
технічна праця | Устюгов Валерій |
9-Г |
ІІІ | Гуляєв В.І. |
психологія та педагогіка | Кушніренко Єлизавета |
11-Б |
ІІІ | Меценко А. Ю. |
Обласна олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
фізика |
Громовий Олексій |
8-А |
ІІІ |
Харьковська О. В. |
англійська мова | Топчій Анастасія | 10-А | ІІ | Педаш Н.І. |
німецька мова | Касуріна Анна |
10-А | ІІІ | Писарева О.Ю. |
німецька мова | Тюріна Олена |
9-А | ІІІ | Писарева О.Ю. |
біологія | Гребенюкова Катерина |
11-Б | ІІ | Гаврюшина Л.В. |
біологія | Карабута Анастасія |
10-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. |
інформаційні технології | Молібог Анна |
10-Б | ІІ | Фоменко І. М. |
інформаційні технології | Щербань Марія |
8-А | І | Фоменко І. М. |
креслення | Молібог Анна |
10-Б | І | Аветісян С.А. |
креслення | Пономаренко Юлія |
11-Б | ІІ | Аветісян С.А. |
Конкурс-захист МАН |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська література |
Польських Юлія |
10-А | ІІ | Бабиченко Л. Б. |
українська література |
Яковенко Анастасія |
10-А | ІІІ | Бабиченко Л. Б. |
німецька мова |
Данилюк Катерина |
10-А | ІІ | Лозова С.Л. |
німецька мова |
Касуріна Анна |
10-А | ІІІ | Писарева О.Ю. |
німецька мова |
Лиходід Катерина |
11-А | ІІІ | Писарева О.Ю. |
історія |
Марков Владислав |
10-А | ІІ | Трошина Г.В. |
історія |
Герман Владислав |
10-В | ІІІ | Трошина Г.В. |
історія |
Сахарова Аліна |
10-Б | ІІІ | Трошина Г.В. |
психологія |
Недужа Надія |
10-В | ІІ | Меценко А.Ю. |
психологія | Магеррамова Каміла | 10-А | ІІІ | Меценко А.Ю. |
Міжнародний конкурс Flex |
||||
Березовець Марія, 10-А стала фіналісткою американсько-української програми «Акт в підтримку свободи» і здобула право наступний навчальний рік навчатися у Сполучених Штатах Америки. Підготувала Євченко С.М. | ||||
Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова | Бикова Олександра |
9-Б |
ІІ | Бровко Л.В. |
Білий Назар |
5-А | ІІІ | Говоруха І.М. |
|
Карабута Вікторія |
4-А | ІІ | Мудрак Л. Ф. |
|
Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова | Мяло Софія |
6-Б |
ІІ | Єфименко Л.М. |
Топчій Анастасія |
10-А | ІІІ | Бабиченко Л.Б. |