- Головна сторінка
- Новини, об'яви
- Цікаве і корисне
- Випускникам у допомогу
- Континент предметів
- Шкільні події
- Ми обдаровані!
- Шкільні газети
- Маленький гімназист
- Дружба з м.Оберхаузен
- Весела сторінка
- Ігри
19 дипломів у команди нашої гімназії!
Вітаємо переможців команди «Аделаіда» на IV обласному природно-краєзнавчому зльоті учнівської молоді!
Наші команди посіли:
I місце - молодша вікова група, географічний напрямок
III місце - старша вікова група, географічний напрямок
(керівник Черьомухіна А. О.)
III місце - молодша вікова група, екологічний напрямок
(керівник Гаврюшина Л. В.)
Наші команди нагороджено в різних конкурсах:
I м. у конкурсі «Ерудити-краєзнавці». Молодша вікова група, географічний напрямок.
I м. у контрольному природничо-краєзнавчому маршруті Молодша вікова група, географічний напрямок.
II м. у конкурсі «Театралізоване представлення команд» Молодша вікова група, географічний напрямок.
I м. у конкурсі «Самодіяльна пісня» Молодша вікова група, географічний напрямок.
III місце у контрольному прородничо-краєзнавчому маршруті (старша вікова група) (керівник Черьомухіна А.О.)
(керівник Черьомухіна А. О.)
III м. у комплексному заліку. Молодша вікова група, екологічний напрямок.
III м. у конкурсі «Ерудити-краєзнавці» Молодша вікова група, екологічний напрямок.
II м. у конкурсі «Самодіяльна пісня» Молодша вікова група, екологічний напрямок.
(керівник Гаврюшина Л. В.)
Нагороджено учасників нашої команди:
Іщенко Анна - I м. у конкурсі «Знавці рідної природи» напрямок «Знавці грунтів» Молодша вікова група.
Гурін Олександр - I м. у конкурсі «Знавці рідної природи» напрямок «Знавці геології» Молодша вікова група.
Проніна Дар`я - III м. у конкурсі «Знавці рідної природи» напрямок «Знавці географії» Молодша вікова група.
Зубковський Денис - III м. у конкурсі «Знавці рідної природи» напрямок «Знавці географії» Молодша вікова група.
Шумей Анастасія - ІІ м. у конкурсі «Знавці рідної природи» напрямок «Знавці геології» (старша вікова група)
Керов Олександр - І м. у конкурсі «Знавці рідної природи» напрямок «Знавці геології» (старша вікова група)
(керівник Черьомухіна А.О.)
Учуєв Сергій - І м. у конкурсі “Знавці рідної природи”
Напрямок “Знавці з охорони природи”(молодша вікова група)
Шостак Костянтин - ІІ м. у конкурсі “Знавці рідної природи”
Напрямок “Знавці з охорони природи”(молодша вікова група)
Турик Руслан - ІІІ м. у конкурсі “Знавці рідної природи”
Напрямок “Знавці тварин”(молодша вікова група)
(керівник Гаврюшина Л. В.)