Матеріали сайту
Фотогалерея учнів
Реєстрація/ Вхід
Пошук на сайті

Шановні батьки!

 Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 19.09.2018 р. № 398/р «Про проведення роз'яснювальної роботи серед батьківської громадськості», відповідно до пункту 15 «Зупинка і стоянка» Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 №1360, з метою забезпечення збереження життя і здоров'я здобувачів освіти, працівників гімназії та попередження дорожньо-транспортних пригод, збереження прилеглої газонної зони

забороняється

в'їзд та стоянка транспортних засобів, на прилеглій до гімназії території.

Увага!

У зв'язку з ускладненням епідемічної ситуації та з метою запобігання розповсюдження захворюванню на ГРВІ та грип

у 5-Б класі з 13 грудня по 17 грудня оголошено карантин.

До школи 18 грудня 2018. 

 Адміністрація

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови!

Вітаємо переможців та учасників районної олімпіади з німецької мови!

Федченко Ярослав, 8-а – ІІІ місце

Кіріченко Марія, 9-а – ІІ місце і запрошення взяти участь у ІІІ (обласному) етапі

Шеремет Андрій, 10-а – ІІ місце і запрошення взяти участь у ІІІ (обласному) етапі

Тюріна Олена, 11-а - ІІ місце і запрошення взяти участь у ІІІ (обласному) етапі

Підготувала Лозова Світлана Леонідівна.

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!

Вітаємо переможців районної олімпіади з географії!

Головань Дмитро, 8-Б - ІІІ місце

Нестеренко Ігор, 8-Б -ІІІ місце

Казанцева Софія, 9-А клас -ІІ місце

Кіриченко Марія, 9-А клас - ІІІ місце

Шеремет Андрій, 10-А клас - ІІ місце - запрошення на область.

Романюк Ольга, 11-Б клас -ІІ місце

Підготувала вчитель географії  Черьомухіна Альона Олександрівна.

 

Вітаємо!

Вітаємо учениць нашої гімназії Сокуренко Анастасію, Демченко Дар'ю та Коробову Віолету, гурток образотворчого мистецтва «Палітра» (викладач Поташева Ірина Вікторівна), які стали лауреатами І ступеню у Міжнародному фестивалі мистецтв «Дивосвіт», номінація малюнок, пейзаж, побутовий жанр.

 

Результати інтернет-олімпіади з основ здоров'я

10 учнів гімназії взяли участь у ІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з основ здоров'я (вчитель Дук Надія Олександрівна). Діти змогли перевірити свої знання, проявити себе і отримати задоволення від подолання ще однієї сходинки у навчанні.

Найкращий результат показали учні 8-В класу Грушевой Ростислав і Мастихіна Дарина (відповідно 12 і 14 місця по Україні з 1605 учасників).

Дипломи І ступеню отримали Грушевой Ростислав, Мастихіна Дарина, Синякова Аня, Сінченяк Микита, Подгорна Вікторія.

Диплом ІІ ступеню – Кукурудз Софія

Дипломи ІІІ ступеню – Андрієнко Анастасія та Довгаль Анастасія.

Сертифікати учасників – Карабута Вікторія і Чмут Олександр.

дивитись фото

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!

Вітаємо переможців районної олімпіади з історії!

Нестеренко Ігор, 8-Б клас – ІІ місце

Войний Дмитро, 8-Б клас – ІІ місце

Сорока Поліна, 8-А клас – ІІІ місце

Чечель Рената, 10-А клас – ІІ місце, запрошення на обласну олімпіаду.

Підготувала вчитель історії – Трошина Галина Віталіївна

Пономаренко Дарина, 11-А клас – ІІІ місце

Підготувала вчитель історії – Кулак Галина Петрівна

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії!

Вітаємо переможців районної олімпіади з хімії!

Плющанська Анастасія, 9-В клас – ІІІ місце

Підготувала вчитель хімії Гостищева Аліна Ігорівна

Шахаров Даніл, 7-Б клас – І місце

Щербань Софія, 7-Б клас – ІІ місце

Сонько Артем, 10-А клас – ІІІ місце

Підготувала вчитель хімії Фролкова Тетяна Костянтинівна


 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!

Щиро вітаємо учнів нашої гімназії - переможців районної олімпіади з фізики!

Чорногуб Артем, 8-Б – ІІ місце, запрошений до участі у ІІІ (обласному) турі олімпіад

Головань Дмитро, 8-Б – ІІІ місце

Підготувала учнів Крат Ольга Миколаївна.

Шахаров Даніл, 7-Б – І місце.

Кондрашов Тимофій, 7-Б – ІІ місце

Казанцева Софія, 9-А – ІІІ місце

Ойзер Ілля, 10-А – ІІІ місце

Громовий Олексій, 10-А – ІІІ місце

Підготувала учнів Харьковська Олена Вікторівна.


 

24 листопада – День пам'яті жертв Голодомору

Щорічно, починаючи з 1998 року, в Україні, в четверту суботу листопада, оголошується хвилина мовчання, люди запалюють свічки й несуть їх до пам'ятників, які встановлені жертвам Голодомору.

Назву цього пам'ятного дня кілька разів змінювали керівники нашої держави, але сталою вона продовжує залишатись лише з 2007 р., коли В. Ющенко видав указ щодо її остаточного статусу.

Голодомор було визнано геноцидом українського народу як на парламентському рівні, так і в семи штатах ‒ Вашингтон, Вісконсин, Орегон, Іллінойс, Пенсильванія, Нью-Джерсі та Нью-Йорк.

Кількість загиблих коливається в межах від трьох до семи мільйонів людей (хоча інші фахівці стверджують, що цифра сягає десяти та дванадцяти мільйонів!).

Не забуваймо жахливі сторінки нашої історії, пам'ятаймо про них. Тож запалімо свічку пам'яті в цей день о 16:00!

 

Наші учні серед учасників VI Всеукраїнського фестивалю «Філософія Сходу: проблеми миру та толерантності» у ЗНУ

Серед тринадцяти команд, які були представлені на фестивалі, й наша команда від гуртка «Що? Де? Коли?», адже один із етапів фестивалю відбувався у форматі саме цієї гри, де на учасників чекали десять запитань. Всього було три етапи. Перший етап ‒ візитівка команди й третій ‒ для капітанів команд, де вони витягали конверти з питаннями, що стосувалися філософської тематики.

За підсумками фестивалю команда від гімназії виборола перемогу в номінації «Коти Канта» й була нагороджена грамотами, сувенірами й солодкими призами.

Команду підготував учитель – Пришпетлевий Г. М.

Фотогалерея фестивалю за покликанням:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2307391752623538

дивитись фото

 

Бажаємо подальших успіхів нашим гандболістам!

14.11-15.11.2018 на базі Запорізької гімназії №107 відбулися районні змагання з гандболу серед дівчат та юнаків.

Дівоча збірна команда гімназії посіла ІІ місце.

Склад команди:

  • Мурко Яна 9-В
  • Загута Олеся 9-Б
  • Бараненко Анастасія 9-А
  • Кіріченко Марія 9-А
  • Чиж Влада 8-В
  • Лосєва Віталіна 7-Б
  • Гук Дарина 9-Б
  • Пузь Катерина 7-Б

Збірна команда юнаків посіла четверте місце.

Склад команди:

  • Нікішин Богдан 11-Б
  • Глазков Євген 10-А
  • Мякіньков Віктор 10-Б
  • Ліхалат Андрій 10-Б
  • Медяник Ярослав 7-Б
  • Салій Кирило 11-А
  • Шестопалов Євген 11-А
  • Ігнатов Віталій 11-А
  • Азацький Богдан 11-Б
  • Берестовенко Олег 11-А
  • Безуглий Дмитро 9-В
  • Колесник Олексій 9-А
  • Меценко Іван 11-А

Тренери команд - вчителі фізичного виховання.

Бажаємо подальших успіхів!

дивитись фото

 

За результатами державної атестації гімназія № 107 в 2014 р. атестована з відзнакою.

 
Про Art

ВАУ!!!

Дізнайся, ЧОМУ?

Сайти наших вчителів

Присутні на сайті
Сейчас 14 гостей онлайн
Статистика
Пользователи : 1366
Статьи : 3534
Webdesign Tirol