Матеріали сайту

Пошук на сайті

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!

 

Кондрашов Тимофій, 10-Б клас ‒ ІІ місце, запрошений взяти участь в обласному етапі.

Шахаров Даніл, 10-Б клас – ІІ місце.

Підготувала: Станіславчук Юлія Павлівна, вчитель математики.

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу учнівських олімпіад з історії!

Жужа Валерія, 8-Б клас – ІІ місце.

Підготувала: Трошина Галина Віталіївна, вчитель історії.

Щокін Владислав, 10-Г клас – ІІІ місце.

Підготувала: Глушко Юлія Сергіївна, вчитель історії.

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури!

Федченко Єгор, 11- А клас – ІІ місце.

Підготував: Павлов Володимир Вячеславович, учитель фізичної культури.

Шпунтова Ніколь, 10-Б клас – ІІІ місце.

Підготувала: Науменко Ольга Юріївна, вчитель фізичної культури.

 

Святий Миколай у гімназії!

− Тук-тук!

Це Святий Миколай разом зі своїми помічницями завітав до нашої гімназії в гості! А ви гарно поводились упродовж року? Сподіваємось, що так!

Святий Миколай не пропустив жодну слухняну дитину: завітав і до дорослих, і до малих, даруючи учням солодкий гостинець. Разом із помічницями – Ангелом і Сніжинкою, ощасливлювали учнів радістю, сміхом та атмосферою свята.

Зі святом!

 

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція!»

Вітаємо переможців обласного етапу заочного конкурсу «Новорічна композиція» Чередниченко Степана (3-Г клас) і Шейко Аріадну (3-Д клас)!

В очікуванні результатів учасники конкурсу ялинкових прикрас!

 

Зустрінемо Новий рік безпечно!

читати далі

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій!

Зудов Ярослав, 7-Б клас – І місце, запрошений взяти участь в обласному етапі.

Артем'єв Сергій, 11-Б клас ‒ ІІІ місце.

Підготувала: Фоменко Інна Миколаївна, вчитель інформатики.

Потапенко Василина, 9-А клас ‒ ІІІ місце.

Підготувала: Батаєва Наталія Михайлівна, вчитель інформатики.

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії!

Сорока Поліна, 11-Б клас – ІІІ місце.

Чорногуб Артем, 11-Б клас ‒ ІІІ місце.

Підготувала: Крат Ольга Миколаївна, вчитель фізики.

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології!

Сорока Поліна, 11-Б клас – І місце, запрошена взяти участь в обласному етапі.

Панченко Аліна, 11-Б клас ‒ ІІ місце.

Підготувала: Бессонова Ганна Анатоліївна, вчитель біології.

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!

Чорногуб Артем, 11-Б клас – ІІІ місце.

Перев'язко Анастасія, 9-Б клас ‒ ІІІ місце.

Підготувала: Крат Ольга Миколаївна, вчитель фізики.

Шахаров Данило, 10-Б клас ‒ ІІ місце, запрошений взяти участь в обласному етапі.

Волкова Анна, 8-А клас – ІІІ місце.

Сапронов Іван, 10-Б клас ‒ ІІІ місце.

Кондрашов Тимофій, 10-Б клас ‒ ІІІ місце.

Підготувала: Харьковська Олена Вікторівна, вчитель фізики.

 

За результатами державної атестації гімназія № 107 в 2014 р. атестована з відзнакою.

 
Сайти наших вчителів

Присутні на сайті
Сейчас 51 гостей онлайн
Статистика
Пользователи : 1366
Статьи : 4247
Webdesign Tirol