Матеріали сайту

Пошук на сайті

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу учнівських олімпіад з правознавства!

Чепель Кіріл, 9-Б клас – ІІІ місце.

Чмут Олександр, 9-Б клас – ІІІ місце.

Підготувала: Кулак Галина Петрівна, вчитель правознавства.

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови!

Горбенко Дар'я, 9-Б клас – ІІІ місце.

Підготувала: Лозова Світлана Леонідівна, вчитель німецької мови.

Жужа Валерія, 8-Б клас – ІІІ місце.

Підготувала: Тищенко Світлана Євгенівна, вчитель німецької мови.

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу учнівських олімпіад з хімії!

Шахаров Данило, 10-Б клас – ІІІ місце, запрошений взяти участь в обласному етапі.

Чмут Олександр, 9-Б клас – ІІІ місце, запрошений взяти участь в обласному етапі.

Підготувала: Штапура Надія Петрівна, вчитель хімії.

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології!

Панченко Аліна, 11-Б клас – І місце.

Сорока Поліна, 11-Б клас – ІІ місце.

Підготувала: Бессонова Ганна Анатоліївна, вчитель хімії.

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу учнівських олімпіад з трудового навчання!

Гавриленко Дмитро, 11-В клас – ІІІ місце.

Підготував: Бєляєв Микола Володимирович, вчитель трудового навчання.

Чуприна Тетяна, 9-А клас – ІІІ місце.

Підготувала: Аветісян Сусанна Арсенівна, вчитель трудового навчання.

Веселова Ксенія, 9-А клас – І місце, запрошена взяти участь в ІІІ етапі олімпіади.

Підготувала: Бабич Лариса Іванівна, вчитель трудового навчання.

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!

Волкова Анна, 8-А клас – І місце.

Казанцева Анастасія, 8-Б клас ‒ ІІІ місце.

Ковтонюк Данило, 9-Б клас – ІІІ місце.

Підготувала: Хохлова Альона Єгорівна, вчитель географії.

Головань Дмитро, 11-Б клас ‒ І місце.

Ягудіна Моніка, 10-Б клас ‒ ІІ місце.

Ніколаєнко Нікіта, 10-В клас ‒ ІІІ місце.

Підготувала: Черьомухіна Альона Олександрівна, вчитель географії.

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!

Байда Поліна, 9-А клас – ІІІ місце.

Карабута Вікторія, 9-А клас – ІІІ місце.

Підготувала: Пірожок Олена Олександрівна, вчитель української мови та літератури.

Міхеєва Віолета, 10-А клас – ІІІ місце.

Підготувала: Говоруха Ірина Миколаївна, вчитель української мови та літератури.

Мяло Софія, 11-А клас – ІІІ місце.

Підготувала: Єфименко Лариса Миколаївна, вчитель української мови та літератури.

Масимова Діна, 7-Б клас – ІІІ місце.

Підготувала: Бровко Людмила Василівна, вчитель української мови та літератури.

Волкова Анна, 8-А клас – ІІІ місце.

Підготувала: Бабиченко Лариса Борисівна, вчитель української мови та літератури.

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Волкова Анна, 8-А клас – ІІІ місце.

Підготувала: Бабиченко Лариса Борисівна, вчитель української мови та літератури.

Зудов Ярослав, 7-Б клас – ІІІ місце.

Підготувала: Бровко Людмила Василівна, вчитель української мови та літератури.

Левенко Марія, 10-Б клас – ІІ місце.

Підготувала: Говоруха Ірина Миколаївна, вчитель української мови та літератури.

 

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Ларіна Вікторія, 3-Б клас – ІІ місце.

Підготувала: Іванова Наталя Олександрівна, вчитель початкових класів.

Максимова Діна, 7-Б клас – ІІІ місце.

Підготувала: Бровко Людмила Василівна, вчитель української мови та літератури.

Мяло Софія, 11-А клас – ІІ місце.

Підготувала: Єфименко Лариса Миколаївна, вчитель української мови та літератури.

 

Заключний етап Моделі ООН–2021

Другий день моделі ООН минув цікаво та плідно, все позаду, тому можна з полегшенням видихнути. У безлічі суперечок, але все-таки разом прийняли всі резолюції усіх комітетів і комісій. Панченко Аліна (11-А клас) з політичною промовою була визнана однією з найкращих. Пашиніну Олену (10-Б клас) охарактеризовано як найконструктивнішого делегата в комітеті з прав людини!

Дякуємо всім делегатам за конструктивну роботу, яскраві та цікаві моменти!

читати далі

 

За результатами державної атестації гімназія № 107 в 2014 р. атестована з відзнакою.

 
Сайти наших вчителів

Присутні на сайті
Сейчас 61 гостей онлайн
Статистика
Пользователи : 1366
Статьи : 4247
Webdesign Tirol