
Інформація щодо зарахування дітей до
Номер гарячої лінії Уповноваженого Верховної Ради з прав людини - 1678


Секція настільного тенісуВ нашій гімназії працює секція настільного тенісу для учнів 4-6 класів. Директор Раїса Василівна створила всі умови для діяльності секції. Діти із задоволенням відвідують заняття. Секція працює кожний день з 16-00 до 19-00 крім вихідних. Під час канікул тренування розпочинаються о 10-00.
Наші майбутні першокласники5 лютого в гімназії відбулися організаційні збори та концерт-привітання для майбутніх першокласників та їх батьків. Для дітей розпочалися заняття з підготовки до школи. завантажити фото
Вечір зустрічі випускниківТрадиційно, у першу суботу лютого, в нашій гімназії відбувся вечір зустрічі випускників. завантажити фото
Підопригора Оля (10-А). Ще раз про спілкування в Інтернеті. Так, можливо це й зручно, бо витрачається на це мало часу, але задумаємося: чи не шкодить це нам? На мою думку ми починаємо деградувати у гуманітарному та соціальному плані.
Вечір, присвячений Дню пам’яті полеглих під Крутами2 лютого в нашій гімназії в рамках декади «Історична пам'ять поколінь» відбувся вечір, присвячений Дню пам’яті полеглих під Крутами (29 січня).
Історична довідка:
Як зберегти у дитини інтерес до школи? Більшість дітей приходить до школи з бажанням “гарно вчитися”. Всі шкільні успіхи залежать від того, чи зможуть педагоги і батьки зберегти і закріпити у дитини інтерес до школи. Дитина, яка ХОЧЕ вчитися, добивається набагато більших успіхів, ніж його не менш здатний однокласник, який вчиться без бажання.
Ялоза Настя (10-А). Моя думка про те, як буде розвиватися спілкування в Інтернеті в майбутньому-Пап, правда, что от Интернета тупеют? Я вважаю, що спілкування в Інтернеті розвивається дуже стрімко. Більшість часу люди проводять за комп’ютером : у чатах, соціальних мережах, форумах. На живе спілкування залишається дуже мало часу. Можливо, якби не навчання, деякі учні взагалі не виходили б на вулицю, а тільки би сиділи за комп’ютером. Наше сьогодення зараз спостерігає еру «Інтернет - спілкування». На жаль, молодь тепер не знайомиться на вулицях чи в кафе, зараз усе проходить на інтернет- листуванні. В недалекому майбутньому Інтернет ще глибше проникне в наше життя. Якщо вже зараз є Інтернет – навчання, то, що може бути далі? Ми взагалі не будемо виходити на вулицю, чи як?
ЗНТУ. Дні відкритих дверей
5 лютого початок о 12-00, актова зала університету (головний корпус, ІІІ поверх) та 12 лютого 2011 року початок о 10-00, актова зала університету.
|





.png)

.png)
За останні 5-10 років спілкування перейшло на новий рівень. Це відбулося завдяки Інтернету. Спочатку зручним було електронне спілкування, люди листувались за допомогою електронної пошти, з кожним часом повідомлення стають все коротшими та менш змістовними. Багато своїх думок можна передати смайлами, чи короткими «ку», «норм», «ТТ», «спокс», «лол». 

.jpg)

Запорізький національний технічний університет запрошує на дні відкритих дверей:

