Матеріали сайту

Пошук на сайті

Вчителю у допомогу

До уваги вчителів. Розділ сайту  "Вчителю у допомогу" доповнено презентацією Шушпанової Тетяни Миколаївни

 "Алгебра 10 кл. Координатно-параметричний метод розв'язування рівнянь і нерівностей".

 

Галич Таня (7-А). Как сделать новогодние сережки?

 

 Продовжуємо публікацію уроків із розділу "Майстер-класи учнів" .  Сьогодні вам пропонує свій урок роботи з полімерною гліною Таня Галич. А ми запрошуємо всіх учнів гімназії, які бажають поділитися своїми вміннями у створенні різних художніх виробів, теж приносити свої роботи в редакцію сайту.


 

 

 

В качестве подарка на Новый год  маме, сестре или подружке предлагаю сделать новогодние сережки!!!

 

 Берем пластику (полимерную глину) Cernit или Sculpey белого, синего, черного и оранжевого цветов, пару швенз(ушек), 2 палочки-гвоздика и 2 колечка.

 

читати далі

 

Як зробити електроскоп?

Дивимось фільм "Як зробити електроскоп?", виготовлений нашими учнями.

Smile Smile Smile

Автор фільму: Іщенко Євген (9-А).

Актор: Філоненко Владислав (9-А),

голос за кадром: Нестеренко Юлія (9-А).

(вчитель Крат Ольга Миколаї вна).  

 

Районний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

Вітаємо призерів районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика! 

Спєсівцева Катерина (3-Б) - ІІ м.

(вчитель Ситенко Неля Юріївна ) 

Ісаєва Єлизавета (5-А)  - ІІІ м.  

(вчитель Пірожок Олена Олександрівна  )

Божко Анастасія (11-А)  - ІІІ м. 

(вчитель Бабиченко Лариса Борисівна)

 

 

 

Випускникам: Реєстрація 2011

 Кроки реєстрації.

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2011 року триватиме з 9-00 1 січня до 24-00 28 лютого.

Крок перший. Визначтеся з напрямом підготовки (спеціальністю), за яким бажаєте навчатись у вищому навчальному закладі.

Крок другий. Зверніться до приймальної комісії вищого навчального закладу, до якого плануєте вступати, та ознайомтесь із Правилами прийому, де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього незалежного оцінювання з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат).

Крок третій. Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.


Увага! У 2011 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з дванадцяти предметів.
Перелік предметів:

• українська мова та література;
• математика;
• історія України;
• фізика;
• російська мова;
• біологія;
• хімія;• географія;
• іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська).

читати далі

 

Горовая Инна (10-А). Как сделать новогоднюю открытку в Рhotoshop?

Публікацією цього уроку ми відкриваємо новий розділ нашого сайту  "Майстер-класи учнів"  в розділі "Ми обдаровані". Запрошуємо до співробітництва усіх учнів гімназії, які бажають поділитися своїми вміннями у створенні різних художніх виробів.


 

 

 

В преддверии Нового Года  хочу предложить вам сделать в программе Рhotoshop несложную новогоднюю открытку.

 

 

 
1. Для начала создадим новый файл (Ctrl+N) ставим ширину (Width) 390px и высоту (Height) 450px. Обязательно не забудьте указать размер в пикселях. 
 

читати далі

 

Оновлена інформація розділу сайту "Призери олімпіад і МАН"

Оновлена інформація:    призери районного етапа олімпіад 2010-2011 року 

 

 

Призери олімпіад і МАН 2010-2011

2010-2011

Районна олімпіада

Предмет

Прізвище, ім'я учня
Клас
Місце
Вчитель, який підготував
українська мова та література Трюхіна Евеліна 7-А ІІ Єфименко Л.М.
  Кречман Артем 7-А ІІ Єфименко Л.М.
  Зайцева Катерина 8-А ІІІ Таратасюк В.М.
  Комишина Марія 9-А ІІІ Шевченко Т.А. 
  Кругляк Віталій 9-В ІІ Федоренко Р.І.
  Журба Катерина 10-В ІІ Бровко Л.В.
  Крещенко Вікторія 10-В ІІІ Бровко Л.В.
 англійська мова Савіних Златослава  8-А ІІ   Каша Т.В.

Кравченко Ілона 8-А І Каша Т.В.
  Юнчик Марина 8-А ІІ Каша Т.В.
  Лєбєдєв Данил 8-А ІІ Люта Л.С.
  Баглюк Вікторія 9-А ІІ Гуріна Н.Г.
  Камишна Марія 9-А ІІ Гуріна Н.Г.
  Котелевець Діана 9-А ІІ Гуріна Н.Г.
  Білоконь Оксана 10-А ІІ Гуріна Н.Г.
  Кузьмічов Дмитро 10-А ІІ Гуріна Н.Г.
  Книш Ольга 11-А І  Каша Т.В.

   Марєнков Микола 11-А І  Каша Т.В.
  Коваль Жанна 11-А І Педаш Н.І.

Фурман Артур 11-А ІІ Педаш Н.І.
  німецька мова Лозова Валерія  9-А І  Писарєва О.Ю. 
  Білоконь Оксана   10-А ІІ  Писарєва О.Ю. 
  Сушко Маргарита 8-Б   ІІІ  Писарєва О.Ю. 
   Зайцева Катерина  8-А ІІ  Лозова С.Л. 
  Шейко Катерина  8-Б  ІІ Лозова С.Л.  
  Слайковська Аліна  11-А  ІІ  Лозова С.Л. 
  математика Ткаченко Олександр  8-А ІІ   В'язникова А.М.
  Мачульський Владислав  8-А  ІІІ  В'язникова А.М.
  Савіних Златослава  8-А  ІІІ  В'язникова А.М.
  Бабіч Руслан 7-Б  ІІ  Гоголенко Л.В. 
   Проніна Дар’я
 6-А І  Гуляєва Л.Г. 
   Ільїн Олексій  6-А  ІІ  Гуляєва Л.Г. 

Бєлік Вікторія 6-А ІІІ Гуляєва Л.Г. 
 фізика Ткаченко Олександр
  8-А  ІІ  Крат О.М.
 хімія
Сидоренко К.
 9-А ІІІ  Фролкова Т.К.
  біологія Кіркова Дарина  8-Б ІІІ  Гаврюшина Л.В. 
  Сидоренко Катерина  9-А ІІІ  Гаврюшина Л.В. 
   Неч Ольга  9-А ІІІ  Гаврюшина Л.В. 
 екологія Сидоренко Катерина  9-А І  Гаврюшина Л.В.  
  Яндоловська Антоніна  9-А  ІІІ  Гаврюшина Л.В. 
   Неч Ольга 9-А  ІІІ  Гаврюшина Л.В.  
 географія Підопригора Ольга  10-А  ІІ  Черьомухіна А.О.
  Бронецький Іван   10-Б ІІІ  Черьомухіна А.О. 
 історія Лозова Велерія   9-А  ІІІ Трошина Г.В. 
історія рідного краю Лозова Валерія  9-А ІІІ Трошина Г.В. 
  Білокур Владислав 10-А ІІ Кулак Г.П.
 правознавство Сидоренко Катерина 9-А ІІІ Кулак Г.П.
  Блощинська Наталія 10-А ІІІ Кулак Г.П.
  Шульцев Олексій 9-А ІІ Кулак Г.П.
 інформатика Керов Олександр 10-Б ІІ Фоменко І.М.
WEB-дизайн Горова Інна 10-А І Фоменко І.М.
  Керов Олександр 10-Б І Фоменко І.М.

 Анікієнко Марія   9-А ІІ Фоменко І.М.
  Горохов Олександр 11-Б ІІ Фоменко І.М.
 креслення Швецова Анастасія 11-А І Аветисян С.А.
  Калугін Артем 10-Б І Аветисян С.А.
  Морозовський Дмитро 10-Б ІІ Аветисян С.А.
трудове навчання Свистунов Ілля  9-А ІІ Гуляєв В.І.
  Тесленко Володимир 11-А ІІ Гуляєв В.І.
обслуговуюча праця  Швецова Анастасія  11-А ІІ Бабіч Л.І.

   Осипенко Юлія 9-А ІІІ Аветисян С.А.
Фізична культура Данилевська Дар’я
11-Б ІІІ Васильченко Л.П.
  Магеррамов Руслан
10-Б ІІ Рожковський С.П.
         

Обласна олімпіада

Предмет

Прізвище, ім'я учня
Клас
Місце
Вчитель, який підготував
англійська мова  Коваль Жанна 11-А ІІ Педаш Н.І.
німецька мова  Лозова Валерія 9-А ІІІ Писарєва О.Ю.
WEB-дизайн  Горова Інна 10-А ІІІ Фоменко І.М.
  Керов Олександр 10-Б ІІІ Фоменко І.М. 
екологія  Сидоренко Катерина 9-А ІІ Гаврюшина Л.В.
 креслення Калугін Артем 10-Б ІІ Аветисян С.А.
  Нестеренко Юлія 9-А ІІІ Аветисян С.А.
 трудове навчання Тесленко Володимир 11-А  ІІІ  Гуляєв В.І. 





Конкурс-захист МАН

Предмет

Прізвище, ім'я учня
Клас
Місце
Вчитель, який підготував
українська мова та література Жернова Ольга 11-Б І Бабиченко Л.Б.
українська мова та література Миронець Діана 11-Б ІІ Фролкова Т.К.

Міжнародний конкурс Flex

Предмет

Прізвище, ім'я учня
Клас
Місце
Вчитель, який підготував
англійська мова Матвєєва Юлія 10-Б фінал Гуріна Н.Г.
  Котелевець Діана 9-А  фінал Гуріна Н.Г.
Фіналісти американсько-української програми «Акт в підтримку свободи» Матвєєва Юлія і Котелевець Діана здобули право наступний навчальний рік навчатися у Сполучених Штатах Америки.
 

VI Всеукраїнська Виставка газетних видань молоді "Молодіжний акцент-2010"

Наші шкільні газети "Pupil's Home" та "Аделаида" приймали участь в VI Всеукраїнській  Виставці газетних видань молоді "Молодіжний акцент-2010" в номінації "Шкільна преса міст України". Обидва наші видання нагороджені дипломами учасників. 

Також дипломом переможця нагороджено газету "Аделаида" за ІІІ місце в бліц-конкурсі. Вітаємо улюблені газети нашої гімназії!

Також вітаємо куратора прес-центру гімназії Пришпетливого Геннадія Миколайовича з врученням відзнаки за вагомий внесок у розвиток юнкорського руху України та виховання соціально-громадянської позиції молоді!

 

 

 

 

 

 

Вітаємо Гаврюшину Людмилу Валентинівну!

 

 

 Вітаємо Людмилу Валентинівну із нагородженням грамотою райадміністрації за підготовку та успішний виступ команди у скаутському сльоті "Гілея 2010"!

 

 

За результатами державної атестації гімназія № 107 в 2014 р. атестована з відзнакою.

 
Сайти наших вчителів

Присутні на сайті
Сейчас 19 гостей онлайн
Статистика
Пользователи : 1366
Статьи : 4061
Webdesign Tirol