Матеріали сайту
- Головна сторінка
- Новини, об'яви
- Цікаве і корисне
- Випускникам у допомогу
- Континент предметів
- Шкільні події
- Ми обдаровані!
- Шкільні газети
- Маленький гімназист
- Дружба з м.Оберхаузен
- Весела сторінка
- Ігри
Призери олімпіад та конкурсів 2012-2013
19.05.2013 15:14
2012-2013 |
||||
Районна олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова та література | Онищук Віолетта |
9-А | ІІІ | Єфименко Л.М. |
Камишна Марія |
11-А | ІІІ | Шевченко Т.А. |
|
Бєлік Вікторія |
8-А | ІІІ | Говоруха І.М. |
|
Лиходід Катерина |
7-Б | ІІІ | Пірожок О.О. |
|
Плющ Катерина |
11-Б | І | Федоренко Р.І. |
|
Галаш Анастасія |
5-Г | ІІІ | Бровко Л.В. |
|
англійська мова | Швагер Вікторія |
8-А | ІІ | Каша Т.В. |
Тендітник Олександра |
8-Б | ІІ | Каша Т.В. |
|
Курилова Анна |
10-А | І | Каша Т.В. |
|
Проценко Ксенія |
10-А | ІІ | Каша Т.В. |
|
Кречман Артем |
9-А | ІІ | Лазарська Т.О. | |
Баглюк Вікторія |
11-А | ІІ | Гуріна Н.Г. | |
Камишна Марія |
11-А | ІІІ | Гуріна Н.Г. |
|
Кирилова Анастасія |
9-А | ІІ | Педаш Н.І. |
|
німецька мова | Зайцева Катерина | 10-А | І | Лозова С.Л. |
Жарікова Маргарита | 9-А | І | Лозова С.Л. | |
Петик Анастасія |
10-А | І | Лозова С.Л. | |
Зубковський Денис |
9-А | ІІ | Лозова С.Л. |
|
Рубан Дар’я | 10-А | ІІ | Писарєва О.Ю. | |
Острогляд Катерина |
9-А | ІІ | Писарєва О.Ю. | |
Щербина Данил | 8-В | ІІ | Писарєва О.Ю. |
|
математика | Лісняк Валерія |
6-Б | ІІ | Гуляєва Л.Г. |
фізика | Солом’яна Віра | 7-А | ІІІ | Крат О.М. |
Потапенко Юлія | 7-Б | ІІ | Крат О.М. | |
Ткаченко Олександр |
10-А | ІІІ | Крат О.М. | |
хімія |
Острогляд Катерина |
9-А | ІІ | Фролкова Т.К. |
біологія | Сущенко Руслана | 10-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. |
Товкачевська Аліна | 10-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Неч Ольга | 11-А | ІІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Свістунов Ілля | 11-А | ІІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Лаптинська Тетяна |
9-А | ІІ | Пришпетливий Г.М. |
|
Романчук Ганна |
8-Б | ІІІ | Пришпетливий Г.М. |
|
екологія | Яндоловська Антоніна | 11-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. |
Неч Ольга | 11-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. | |
географія | Баглюк Вікторія |
11-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. |
Проценко Ксенія | 10-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Лаптинська Тетяна |
9-А | ІІ | Черьомухіна А.О. | |
Белік Вікторія |
8-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
історія | Зубковський Денис | 9-А | ІІІ | Трошина Г.В. |
Кириченко Наталія |
11-А | ІІІ | Трошина Г.В. | |
Лозова Валерія | 11-А | ІІ | Трошина Г.В. | |
історія рідного краю | Іванова Анастасія |
9-А | ІІІ | Трошина Г.В. |
Кречман Артем |
9-А | ІІІ | Трошина Г.В. | |
Богданова Катерина |
8-В | ІІ | Кулак Г.П. | |
Дрозд Анастасія |
8-В | ІІ | Кулак Г.П. | |
правознавство | Дем’янова Юля | 10-А | ІІ | Кулак Г.П. |
Савіних Златослава |
10-А | ІІІ | Кулак Г.П. | |
Бабіч Руслан |
9-А | ІІ | Кулак Г.П. | |
Лаптинська Тетяна |
9-А | ІІІ | Кулак Г.П. | |
юні знавці Біблії | Навертюк Дарья | 7-В | ІІ | Пришпетливий Г.М. |
інформатика | Ткаченко Олександр | 10-А | ІІ | Фоменко І.М. |
Осипенко Юлія |
11-А | ІІ | Фоменко І.М. | |
Іщенко Євген |
11-А | ІІІ | Фоменко І.М. | |
Зубковський Денис |
9-А | ІІ | Фоменко І.М. | |
інформаційні технології | Ткаченко Олександр |
10-А | І | Фоменко І.М. |
Іщенко Євген |
11-А | ІІІ | Фоменко І.М. | |
креслення | Осипенко Юлія |
11-А | І | Аветісян С.А. |
Опанасенко Анатолій | 11-В | І | Аветісян С.А. | |
Осипенко Юлія |
10-А | І | Аветісян С.А. | |
трудове навчання | Трофімов Ярослав |
9-В | ІІ | Гуляєв В.І. |
Опанасенко Анатолій |
11-В | ІІІ | Гуляєв В.І. |
|
фізична культура | Компанець Анастасія | 11-Б | ІІ | Ємельянов М.В. |
Обласна олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
англійська мова |
Курилова Анна |
10-А | ІІІ | Каша Т.В. |
Проценко Ксенія |
10-А | ІІІ | Каша Т.В. |
|
німецька мова | Жарікова Маргарита |
9-А | ІІІ | Лозова С.Л. |
Зайцева Катерина |
10-А | ІІІ | Лозова С.Л. |
|
Петик Анастасія |
10-А | ІІІ | Лозова С.Л. |
|
Острогляд Катерина |
9-А | ІІІ | Писарєва О.Ю. |
|
Рубан Дар’я |
10-А | ІІІ | Писарєва О.Ю. |
|
біологія | Сущенко Руслана |
10-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. |
екологія | Неч Ольга |
11-А | І | Гаврюшина Л.В. |
історія рідного краю |
Дрозд Настя |
8-В | ІІІ | Кулак Г.П. |
юні знавці Біблії |
Навертюк Дар’я |
7-В | ІІ | Пришпетливий Г.М. |
інформатика |
Ткаченко Олександр |
10-А | ІІІ | Фоменко І.М. |
інформаційні технології |
Іщенко Євген |
11-А | ІІІ | Фоменко І.М. |
креслення | Опанасенко Анатолій |
11-В | І | Аветісян С.А. |
Міжнародний конкурс Flex |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
англійська мова | Шейко Катерина |
10-А |
фінал | Каша Т.В. |
Зубковський Денис |
9-А | фінал | Лазарська Т.О. |
|
Фіналісти американсько-української програми «Акт в підтримку свободи» Шейко Катерина і Зубковський Денис здобули право наступний навчальний рік навчатися у Сполучених Штатах Америки. | ||||
XIII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова | Возненко Арина |
4-А |
ІІІ | Мудрак Л.Ф. |
Лісняк Валерія |
6-Б | ІІ | Бабиченко Л.Б. |
|
Трюхіна Евеліна |
9-Б | ІІІ | Єфименко Л.М. |
|
III Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова | Сушко Анна |
11-В |
ІІІ | Федоренко Р.І. |
Лісняк Валерія |
6-Б | ІІІ | Бабиченко Л.Б. |
|
Міжнародний конкурс творчого письма з англійської мови |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
англійська мова | Курилова Анна |
10-А |
ІІІ | Каша Т.В. |
Баглюк Вікторія |
11-А | І | Гуріна Н.Г. |