- Головна сторінка
- Новини, об'яви
- Цікаве і корисне
- Випускникам у допомогу
- Континент предметів
- Шкільні події
- Ми обдаровані!
- Шкільні газети
- Маленький гімназист
- Дружба з м.Оберхаузен
- Весела сторінка
- Ігри
Переможці учнівських та творчих конкурсів в 2016/17 навчальному році
Обласний конкурсі есе «Європа починається з тебе» в рамках Всеукраїнського конкурсу есе «Я –європеєць»
Кучер Лілія |
11-Б |
ІІІ |
Пірожок О.О. |
Демченко Поліна |
10-В |
І |
Бабиченеко Л.Б. |
Карабута Анастасія |
10-А |
ІІ |
Бабиченеко Л.Б. |
Пономаренко Дарина |
9-А |
ІІ |
Бровко Л.В. |
Дрозд Юлія |
9-А |
ІІІ |
Бровко Л.В. |
Максимов Даніїл |
9-Г |
ІІ |
Бровко Л.В. |
Відішев Олексій |
8-В |
ІІ |
Федоренко Р. І. |
Яковенко Анастасія , 10-А клас, 2 місце у міському конкурсі «Відгук на прочитаний твір німецькою мовою» (вчитель Лозова С.Л.), 1 місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна» та 1 місце в обласному конкурсі «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!» (вчитель Аветисян С. А.)
Турзін Іван та Курман Артем, 6-А посіли 3 місце в обласному конкурсі пошукових робіт учнівської молоді «Природа рідного краю» (вчитель Черьомухіна А. О. )
Педагог-організатор Сухопар Олена Сергіївна підготувала переможців районного фестивалю-огляду художньої творчості «Таланти твої, Запорізький краю!» в номінації вокальне мистецтво «Зіркове сяйво»
Акаджонова Сайлі 11-А клас
Сур Марія, 6-Б клас, також Марія посіла 1 місце на обласному конкурсі патріотичної пісні «Україна – це ми»
Вчитель трудового навчання Бєляєв Микола Миколайович підготував призерів районного етапу та учасників обласного конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» в рамках Всеукраїнського конкурсу-виставки
Олійник Ярослав, 9-Г
Шиленко Артем 9-А
Швагер Альона 8-А
Возненко Арина 8-А
Вчитель обслуговуючої праці Бабич Лариса Іванівна підготувала переможців районного етапу та учасників обласного конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» в рамках Всеукраїнського конкурсу-виставки
Лосєва Віталіна 5-Б клас, також Віталіна переможець районного етапу обласного фестивалю писанок «Писанковий рай»
Черняєва Марія 5-Б клас,
Возненко Арина 8-А клас,
Король Ольга 9-А клас, також Оля отримала грамоту за участь в конкурсі-майстерні дитячої творчості «Таланти міста «Z»
Якименко Софія, 8-А клас, переможець конкурсу «Знай і люби свій край»,та переможець районного етапу обласного фестивалю писанок «Писанковий рай»
Гребенюкова Катерина, 11- Б клас
Бикова Олександра, 9-Б клас, диплом 3 ступеня в обласній конкурсі-виставці «Космічні фантазіїї»
Керівник гуртка «Золоті пальчики» Корольова Інна Борисівна підготувала переможців обласного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна»
Капштик Дарина, 5-А клас, 1 місце
Сокуренко Анастасія, 4-А клас, 3 місце
Федюн Віра , 5-В клас, 2 місце, та 3 місце в обласному конкурсі образотворчого мистецтва «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!»
Міхєєва Віолетта 5-Б клас, в районному етапі міського фестивалю «Мистецька пектораль»
Керівник гуртка «Палітра» Поташева Ірина Вікторівна підготувала переможців обласного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна»
Шульга Єлизавета 6-В клас 1 та 3 місце
Кузнєцова Софія 5-В клас , яка посіла 3 місце у міжнародному конкурсі малюнка на Міжнародному конкурсі малюнка в рамках Міжнародного фестивалю Хлєбнікова у Запоріжжі та 1 місце в обласному конкурсі образотворчого мистецтва «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!», також Софія є переможцем конкурсу дитячого малюнка «Люблю читати на Міжнародному фестивалі «Запорізька книжкова толока»
Керівник гуртка «Юні фотоаматори» Василенко Едуард Васильович підготував Березовець Марію, 10-А клас, яка нагороджується грамотою департаменту освіти і науки Запорізької міської ради за активну екологопросвітницьку роботу та участь у міській виставці дитячої фотографії «Місто очима дітей»
Бабак Олена Павлівна і Яковлєва Світлана Олександрівна підготували команду, яка посіла І місце в районному етапі інтелектуальних змагань «Всезнайки». (Світлічний Ігор 4-А клас, Хижняк Ілля 4-А клас, Білик Марина 4-Б клас, Чепель Кіріл 4-Б клас.)
Мудрак Любов Феліціянівна підготувала Зеленську Поліну, 4-Г клас, яка стала переможцем районного етапу та учасником обласного конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».
Кучер Лілія |
11-Б |
ІІІ |
Пірожок О.О. |
Демченко Поліна |
10-В |
І |
Бабиченеко Л.Б. |
Карабута Анастасія |
10-А |
ІІ |
Бабиченеко Л.Б. |
Пономаренко Дарина |
9-А |
ІІ |
Бровко Л.В. |
Дрозд Юлія |
9-А |
ІІІ |
Бровко Л.В. |
Максимов Даніїл |
9-Г |
ІІ |
Бровко Л.В. |
Відішев Олексій |
8-В |
ІІ |
Федоренко Р. І. |