Матеріали сайту
- Головна сторінка
- Новини, об'яви
- Цікаве і корисне
- Випускникам у допомогу
- Континент предметів
- Шкільні події
- Ми обдаровані!
- Шкільні газети
- Маленький гімназист
- Дружба з м.Оберхаузен
- Весела сторінка
- Ігри
Призери олімпіад та конкурсів 2013-2014
11.07.2014 14:12
2013-2014 |
||||
Районна олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова та література | Онищук Віолетта |
10-А | ІІІ | Єфименко Л.М. |
Бєлік Вікторія |
9-А | ІІІ | Говоруха І.М. |
|
Потапенко Юлія |
8-А | ІІІ | Пирожок О.О. |
|
Лісняк Валерія |
7-Б | ІІ | Бабиченко Л.Б. |
|
англійська мова | Швагер Вікторія |
9-Б | ІІІ | Каша Т.В. |
Тендітник Олександра |
9-Б | ІІІ | Каша Т.В. |
|
Курилова Анна |
11-А | ІІІ | Каша Т.В. |
|
Кравченко Ілона |
11-А | І | Каша Т.В. |
|
Кречман Артем |
10-А | ІІ | Лазарська Т.О. | |
Дрозд Анастасія |
9-В | ІІІ | Лазарська Т.О. | |
Лиходід Юлія |
9-В | ІІІ | Лазарська Т.О. | |
Кирилова Анастасія |
10-А | ІІ | Педаш Н.І. |
|
Потапенко Юлія |
8-А |
ІІІ |
Середа Л.Г. |
|
Мошинець Дарина |
8-А |
ІІІ |
Середа Л.Г. |
|
німецька мова | Петик Анастасія | 11-А | ІІ | Лозова С.Л. |
Жарікова Маргарита | 10-А | І | Лозова С.Л. | |
Кириллова Анастасія | 10-А | ІІІ | Лозова С.Л. | |
Круть Марія |
9-Б | ІІ | Лозова С.Л. | |
Швагер Вікторія |
9-Б | ІІ | Лозова С.Л. | |
Лиходід Катерина |
8-В | ІІІ | Лозова С.Л. |
|
Щербина Данило |
9-В | ІІ | Писарєва О.Ю. | |
Потапенко Юлія | 8-А | ІІІ | Писарєва О.Ю. | |
математика | Лісняк Валерія |
7-Б | ІІІ | Гуляєва Л.Г. |
фізика | Слоневський Євген | 7-А | ІІ | Крат О.М. |
Лісняк Валерія | 7-Б | ІІ | Крат О.М. | |
Москвітіна Марина | 7-А | ІІІ | Крат О.М. | |
Сахарова Аліна | 7-Б | ІІІ | Крат О.М. | |
Рубан Дар'я |
11-А | ІІ | Крат О.М. | |
астрономія | Галич Тетяна | 10-А | ІІІ | Крат О.М. |
Іщенко Анна | 10-А | ІІІ | Крат О.М. | |
Волгін Ігор | 10-Б | ІІІ | Крат О.М. | |
хімія |
Товкачевська Аліса |
11-А | ІІ | Фролкова Т.К. |
|
Приходько Катерина |
8-Б | ІІІ | Фролкова Т.К. |
біологія | Товкачевська Аліса | 11-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. |
Ісаєва Єлізавета | 8-А | ІІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Мирошниченко Маргарита | 8-А | ІІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Гребенюкова Катерината | 8-Б | ІІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Свіріденко Аліна | 8-Б | ІІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Лаптинська Тетяна |
10-А | ІІІ | Пришпетливий Г.М. |
|
географія | Проценко Ксенія |
11-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. |
Лаптинська Тетяна | 10-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Белік Вікторія |
9-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Ліхачов Євгеній |
8-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Єфанов Антон |
8-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
історія | Кириллова Анастасія | 10-А | ІІІ | Трошина Г.В. |
Гребенюкова Катерина |
8-Б | ІІ | Трошина Г.В. | |
Жужа Ангеліна |
8-Б | ІІІ | Трошина Г.В. | |
правознавство | Лаптинська Тетяна | 10-А | ІІІ | Кулак Г.П. |
Дрозд Анастасія |
9-В | ІІІ | Кулак Г.П. | |
Макаренко Маргарита |
9-В | ІІІ | Кулак Г.П. | |
юні знавці Біблії | Навертюк Дарья | 8-В | ІІ | Пришпетливий Г.М. |
Макайя Дженіфер | 6-Б | ІІІ | Пришпетливий Г.М. | |
інформатика | Ткаченко Олександр | 11-А | ІІІ | Фоменко І.М. |
інформаційні технології | Ткаченко Олександр |
11-А | ІІ | Фоменко І.М. |
Бабич Руслан |
10-А | І | Фоменко І.М. | |
Кириллова Анастасія |
10-А | ІІІ | Фоменко І.М. | |
креслення | Береза Катерина |
8-Б | І | Аветісян С.А. |
креслення | Бухівець Катерина |
8-Б | ІІ | Аветісян С.А. |
трудове навчання | Ткаченко Олександр |
11-А | ІІ | Беляєв М.М. |
Обласна олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
англійська мова |
Кравченко Ілона |
11-А | І | Каша Т.В. |
Кириллова Анастасія |
10-А | ІІІ | Педаш Н.І. |
|
Дрозд Анастасія |
9-В | ІІІ | Лазарська Т.О.. |
|
німецька мова | Жарікова Маргарита |
10-А | ІІІ | Лозова С.Л. |
Круть Марія |
9-Б | ІІІ | Лозова С.Л. | |
Швагер Вікторія |
9-Б | ІІІ | Лозова С.Л. | |
біологія | Лаптинська Тетяна |
10-А | ІІІ | Пришпетливий Г.М. |
інформатика |
Ткаченко Олександр |
11-А | ІІІ | Фоменко І.М. |
інформаційні технології |
Ткаченко Олександр |
11-А | ІІІ | Фоменко І.М. |
креслення | Бухівець Катерина |
8-Б | ІІ | Аветісян С.А. |
юні знавці Біблії |
Макайя Дженіфер |
6-Б | ІІ | Пришпетливий Г.М. |
Республіканська олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
англійська мова |
Кравченко Ілона |
11-А |
участ ник |
Каша Т.В. |
Конкурс-захист МАН |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
англійська мова |
Галич Тетяна |
10-А |
ІІ |
Люта Л.С. |
суспільствознавство |
Іщенко Анна |
10-А |
ІІІ |
Трошина Г.В. |
Міжнародний конкурс Flex |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
англійська мова | Дрозд Анастасія |
9-В |
фінал | Лазарська Т.О |
Фіналіст американсько-української програми «Акт в підтримку свободи» Дрозд Анастасія здобула право наступний навчальний рік навчатися у Сполучених Штатах Америки. | ||||
XIV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова | Ткач Марина |
4-А |
ІІ | Полюк В.І. |
Макайя Дженіфер |
6-Б | ІІІ | Бровко Л.В. |
|
Онищук Віолета |
10-А | ІІІ | Єфименко Л.М. |
|
IV Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова | Зарецька Валерія |
10-Б |
ІІІ | Єфименко Л.М.. |
Ковтонюк Юлія |
8-В | ІІІ | Пирожок О.О.. |