Матеріали сайту
- Головна сторінка
- Новини, об'яви
- Цікаве і корисне
- Випускникам у допомогу
- Континент предметів
- Шкільні події
- Ми обдаровані!
- Шкільні газети
- Маленький гімназист
- Дружба з м.Оберхаузен
- Весела сторінка
- Ігри
Призери олімпіад і МАН 2010-2011
16.12.2010 19:28
2010-2011 |
||||
Районна олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова та література | Трюхіна Евеліна | 7-А | ІІ | Єфименко Л.М. |
Кречман Артем | 7-А | ІІ | Єфименко Л.М. | |
Зайцева Катерина | 8-А | ІІІ | Таратасюк В.М. | |
Комишина Марія | 9-А | ІІІ | Шевченко Т.А. | |
Кругляк Віталій | 9-В | ІІ | Федоренко Р.І. | |
Журба Катерина | 10-В | ІІ | Бровко Л.В. | |
Крещенко Вікторія | 10-В | ІІІ | Бровко Л.В. | |
англійська мова | Савіних Златослава | 8-А | ІІ | Каша Т.В. |
Кравченко Ілона | 8-А | І | Каша Т.В. | |
Юнчик Марина | 8-А | ІІ | Каша Т.В. | |
Лєбєдєв Данил | 8-А | ІІ | Люта Л.С. | |
Баглюк Вікторія | 9-А | ІІ | Гуріна Н.Г. | |
Камишна Марія | 9-А | ІІ | Гуріна Н.Г. | |
Котелевець Діана | 9-А | ІІ | Гуріна Н.Г. | |
Білоконь Оксана | 10-А | ІІ | Гуріна Н.Г. | |
Кузьмічов Дмитро | 10-А | ІІ | Гуріна Н.Г. | |
Книш Ольга | 11-А | І | Каша Т.В. | |
Марєнков Микола | 11-А | І | Каша Т.В. | |
Коваль Жанна | 11-А | І | Педаш Н.І. | |
Фурман Артур | 11-А | ІІ | Педаш Н.І. | |
німецька мова | Лозова Валерія | 9-А | І | Писарєва О.Ю. |
Білоконь Оксана | 10-А | ІІ | Писарєва О.Ю. | |
Сушко Маргарита | 8-Б | ІІІ | Писарєва О.Ю. | |
Зайцева Катерина | 8-А | ІІ | Лозова С.Л. | |
Шейко Катерина | 8-Б | ІІ | Лозова С.Л. | |
Слайковська Аліна | 11-А | ІІ | Лозова С.Л. | |
математика | Ткаченко Олександр | 8-А | ІІ | В'язникова А.М. |
Мачульський Владислав | 8-А | ІІІ | В'язникова А.М. | |
Савіних Златослава | 8-А | ІІІ | В'язникова А.М. | |
Бабіч Руслан | 7-Б | ІІ | Гоголенко Л.В. | |
Проніна Дар’я |
6-А | І | Гуляєва Л.Г. | |
Ільїн Олексій | 6-А | ІІ | Гуляєва Л.Г. | |
Бєлік Вікторія | 6-А | ІІІ | Гуляєва Л.Г. | |
фізика | Ткаченко Олександр |
8-А | ІІ | Крат О.М. |
хімія |
Сидоренко К. |
9-А | ІІІ | Фролкова Т.К. |
біологія | Кіркова Дарина | 8-Б | ІІІ | Гаврюшина Л.В. |
Сидоренко Катерина | 9-А | ІІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Неч Ольга | 9-А | ІІІ | Гаврюшина Л.В. | |
екологія | Сидоренко Катерина | 9-А | І | Гаврюшина Л.В. |
Яндоловська Антоніна | 9-А | ІІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Неч Ольга | 9-А | ІІІ | Гаврюшина Л.В. | |
географія | Підопригора Ольга | 10-А | ІІ | Черьомухіна А.О. |
Бронецький Іван | 10-Б | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
історія | Лозова Велерія | 9-А | ІІІ | Трошина Г.В. |
історія рідного краю | Лозова Валерія | 9-А | ІІІ | Трошина Г.В. |
Білокур Владислав | 10-А | ІІ | Кулак Г.П. | |
правознавство | Сидоренко Катерина | 9-А | ІІІ | Кулак Г.П. |
Блощинська Наталія | 10-А | ІІІ | Кулак Г.П. | |
Шульцев Олексій | 9-А | ІІ | Кулак Г.П. | |
інформатика | Керов Олександр | 10-Б | ІІ | Фоменко І.М. |
WEB-дизайн | Горова Інна | 10-А | І | Фоменко І.М. |
Керов Олександр | 10-Б | І | Фоменко І.М. | |
Анікієнко Марія | 9-А | ІІ | Фоменко І.М. | |
Горохов Олександр | 11-Б | ІІ | Фоменко І.М. | |
креслення | Швецова Анастасія | 11-А | І | Аветисян С.А. |
Калугін Артем | 10-Б | І | Аветисян С.А. | |
Морозовський Дмитро | 10-Б | ІІ | Аветисян С.А. | |
трудове навчання | Свистунов Ілля | 9-А | ІІ | Гуляєв В.І. |
Тесленко Володимир | 11-А | ІІ | Гуляєв В.І. | |
обслуговуюча праця | Швецова Анастасія | 11-А | ІІ | Бабіч Л.І. |
Осипенко Юлія | 9-А | ІІІ | Аветисян С.А. | |
Фізична культура | Данилевська Дар’я |
11-Б | ІІІ | Васильченко Л.П. |
Магеррамов Руслан |
10-Б | ІІ | Рожковський С.П. | |
Обласна олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
англійська мова | Коваль Жанна | 11-А | ІІ | Педаш Н.І. |
німецька мова | Лозова Валерія | 9-А | ІІІ | Писарєва О.Ю. |
WEB-дизайн | Горова Інна | 10-А | ІІІ | Фоменко І.М. |
Керов Олександр | 10-Б | ІІІ | Фоменко І.М. | |
екологія | Сидоренко Катерина | 9-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. |
креслення | Калугін Артем | 10-Б | ІІ | Аветисян С.А. |
Нестеренко Юлія | 9-А | ІІІ | Аветисян С.А. | |
трудове навчання | Тесленко Володимир | 11-А | ІІІ | Гуляєв В.І. |
Конкурс-захист МАН |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова та література | Жернова Ольга | 11-Б | І | Бабиченко Л.Б. |
українська мова та література | Миронець Діана | 11-Б | ІІ | Фролкова Т.К. |
Міжнародний конкурс Flex |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
англійська мова | Матвєєва Юлія | 10-Б | фінал | Гуріна Н.Г. |
Котелевець Діана | 9-А | фінал | Гуріна Н.Г. | |
Фіналісти американсько-української програми «Акт в підтримку свободи» Матвєєва Юлія і Котелевець Діана здобули право наступний навчальний рік навчатися у Сполучених Штатах Америки. |