Матеріали сайту
- Головна сторінка
- Новини, об'яви
- Цікаве і корисне
- Випускникам у допомогу
- Континент предметів
- Шкільні події
- Ми обдаровані!
- Шкільні газети
- Маленький гімназист
- Дружба з м.Оберхаузен
- Весела сторінка
- Ігри
Призери олімпіад та конкурсів 2015-2016 н.р.
28.09.2016 18:50
2015-2016 |
||||
Районна олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова та література | Лиходід Катерина |
10-А | ІІ | Єфименко Л.М. |
Яковенко Анастасія |
9-А | ІІ | Бабиченко Л.Б. |
|
Данилюк Катерина |
9-А | ІІІ | Бабиченко Л.Б. |
|
Бєлік Вікторія |
11-Б | ІІІ | Говоруха І. М. | |
Гребенюкова Катерина |
10-Б | ІІІ | Пирожок О. О. |
|
Пономаренко Дарина | 8-А | ІІІ | Бровко Л. В. | |
Ойзер Ілля |
7-А | ІІІ | Федоренко Р. І. |
|
англійська мова | Дрозд Анастасія |
11-А | ІІ | Каша Т.В. |
Топчій Анастасія |
9-А | І | Педаш Н.І. |
|
Лісняк Валерія |
9-Б | І | Педаш Н.І. |
|
Шестопалов Євгеній |
8-А | І | Царьова О.М. |
|
Дрозд Юлія |
8-А | І | Гуріна Н. Г. | |
Дмитращук Дар’я |
8-В | ІІ | Гуріна Н. Г. | |
Данилюк Катерина |
9-А | ІІ | Євченко С. М |
|
Яковенко Анастасія | 9-А | ІІ | Євченко С. М | |
німецька мова | Салафудінов Данило | 8-А | ІІ | Лозова С.Л. |
Круть Марія | 11-А | ІІІ | Лозова С.Л. | |
Касуріна Анна | 9-А | І | Писарєва О.Ю. | |
Спесівцева Катерина |
8-А | ІІ | Писарєва О.Ю. | |
Малєвко Поліна |
8-А | ІІІ | Писарєва О.Ю. | |
Лиходід Катерина |
10-А | ІІІ | Писарєва О.Ю. |
|
Щербина Данило |
11-А | ІІІ | Писарєва О.Ю. |
|
фізика | Ойзер Ілля |
7-А | ІІІ | Харьковська О. В. |
Громовий Олексій |
7-А | ІІ | Харьковська О. В. | |
Лісняк Валерія |
9-Б | ІІІ | Крат О.М. | |
астрономія | Ліхачов Євгеній |
10-Б | ІІІ | Крат О.М. |
Шимарова Анастасія | 9-А | ІІІ | Крат О.М. | |
хімія |
Приходько Катерина |
10-Б | ІІ | Фролкова Т.К. |
біологія | Гребенюкова Катерина |
10-Б | І | Гаврюшина Л.В. |
Філоненко Катерина |
9-Б | ІІІ | Гаврюшина Л.В. |
|
Дулєбов Ілля |
9-А | ІІІ | Гаврюшина Л.В. |
|
Вишер Вероніка |
9-Б | ІІІ | Гаврюшина Л.В. |
|
Ісаєва Єлізавета | 10-А | ІІ | Пришпетливий Г.М. | |
Гурін Олександр |
11-Б | ІІІ | Пришпетливий Г.М. | |
Дзизюк Наталія | 11-А | ІІ | Пришпетливий Г.М. | |
екологія | Дзизюк Наталя |
11-А | І | Гаврюшина Л.В. |
географія | Дзизюк Наталія |
11-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. |
Белік Вікторія | 11-Б | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Єфанов Антон | 10-А | ІІ | Черьомухіна А.О. | |
Ліхачов Євгеній |
10-Б | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Якименко Діана |
9-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Гуленкова Анастасія |
9-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Горохова Анастасія |
8-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
Романюк Ольга |
8-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. | |
історія | Нікішин Богдан | 8-В | ІІІ | Трошина Г.В. |
Карабута Анастасія |
9-А | ІІ | Трошина Г.В. | |
Марков Владислав |
9-А | ІІІ | Трошина Г.В. | |
Дулєбов Ілля | 9-А | ІІІ | Трошина Г.В. | |
Слоневський Євген |
9-А | ІІІ | Трошина Г.В. | |
історія і право | Якименко Діана | 9-А | ІІІ | Кулак Г.П. |
Ляпун Софія |
9-А | ІІІ | Кулак Г.П. | |
Макаренко Маргарита |
11-Б | І | Кулак Г.П. | |
Єфанов Антон |
10-А | ІІІ | Кулак Г.П. | |
Лиходід Катерина |
10-А | ІІ | Кулак Г.П. | |
юні знавці Біблії | Навертюк Дарья | 10-А | ІІ | Пришпетливий Г.М. |
Джайа Аміра-Марія | 8-А | ІІІ | Пришпетливий Г.М. | |
Андрієнко Анастасія | 6-Б | ІІІ | Пришпетливий Г.М. | |
інформаційні технології | Щербань Марія |
7-В | І | Фоменко І.М. |
Юрчак Анастасія |
7-В | ІІ | Фоменко І.М. | |
Молібог Анна |
9-В | І | Фоменко І.М. | |
Олійник Сергій |
9-В | ІІ | Фоменко І.М. | |
креслення | Молібог Анна |
9-В | І | Аветісян С.А. |
Тарасенко Вікторія |
9-В | ІІ | Аветісян С.А. | |
Пономаренко Юлія |
10-Б | І | Аветісян С.А. | |
Махонько Данило |
8-Г | ІІІ | Аветісян С.А. | |
обслуговуюча праця | Недужа Надія |
9-Г | ІІ | Аветісян С.А. |
Касаткіна Марія |
11-А | ІІІ | Бабич Л. І. | |
технічна праця | Ковтун Артем |
11-Б | ІІ | Беляєв М. М. |
Обласна олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
англійська мова |
Дрозд Анастасія |
11-А | І | Каша Т. В. |
англійська мова | Топчій Анастасія | 9-А | ІІІ | Педаш Н.І. |
німецька мова | Касуріна Анна |
9-А | ІІІ | Писарева О.Ю. |
екологія | Дзизюк Наталія |
11-А | І | Гаврюшина Л.В. |
інформаційні технології | Молібог Анна |
9-В | ІІІ | Фоменко І. М. |
інформаційні технології | Юрчак Анастасія |
7-В | ІІІ | Фоменко І. М. |
креслення | Молібог Анна |
9-В | І | Аветісян С.А. |
креслення | Пономаренко Юлія |
10-Б | ІІ | Аветісян С.А. |
Республіканська олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
екологія | Дзизюк Наталія |
11-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. |
XV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова | Прокопченко Поліна |
4-Б |
ІІІ | Афанасьєва В. В. |
Філоненко Катерина |
9-Б | ІІІ | Бабиченко Л. Б. |
|
Дрозд Юлія |
8-А | І | Бровко Л.В. |
|
V Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова | Данилюк Катерина |
9-А |
ІІ | Бабиченко Л.Б. |
Топчій Анастасія |
9-А | ІІІ | Бабиченко Л.Б. |
|
Дзизюк Наталія |
11-А | ІІІ | Говоруха І. М. |
|
Казанцева Софія |
6-А | ІІ | Таратасюк В. М. |