Матеріали сайту
- Головна сторінка
- Новини, об'яви
- Цікаве і корисне
- Випускникам у допомогу
- Континент предметів
- Шкільні події
- Ми обдаровані!
- Шкільні газети
- Маленький гімназист
- Дружба з м.Оберхаузен
- Весела сторінка
- Ігри
Призери олімпіад і МАН 2009-2010
15.10.2010 10:52
2009-2010 |
||||
Районна олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова та література | Кругляк Дмитро | 11-Б | І | Пірожок О.О. |
Лупандіна Катерина | 9-Б | І | Бровко Л.В. | |
Мар'янова Сніжана | 11-А | ІІ | Пірожок О.О. | |
Ключко Марія | 11-А | ІІІ | Пірожок О.О. | |
Кругляк Віталій | 8-В | ІІІ | Федоренко Р.І. | |
Баглюк Вікторія | 8-А | ІІІ | Шевченко Т.А. | |
Зайцева Катерина | 7-А | ІІІ | Таратасюк В.М. | |
Савіних Златослава | 7-А | ІІІ | Таратасюк В.М. | |
англійська мова | Коваль Жанна | 10-А | І | Педаш Н.І. |
Книш Ольга | 10-А | ІІ | Каша Т.В. | |
Доновська Катерина | 11-А | ІІ | Люта Л.С. | |
Скокова Анастасія | 11-Б | ІІ | Царьова О.М. | |
Камишна Марія | 8-А | ІІ | Гуріна Н.Г. | |
Лупандіна Катерина | 9-Б | ІІ | Гуріна Н.Г. | |
Котелевець Діана | 8-А | ІІІ | Гуріна Н.Г. | |
Кузьмічов Дмитро | 9-А | ІІІ | Гуріна Н.Г. | |
Баглюк Вікторія | 8-А | ІІІ | Гуріна Н.Г. | |
німецька мова | Білоконь Оксана | 9-А | ІІ | Писарєва О.Ю. |
Слайковська Аліна | 10-А | ІІІ | Лозова С.Л. | |
Лозова Валерія | 8-А | ІІІ | Писарєва О.Ю. | |
Сергєєва Аліна | 8-А | ІІІ | Писарєва О.Ю. | |
Михайлова Наталія | 9-А | ІІІ | Писарєва О.Ю. | |
Габліна Лідія | 10-А | ІІІ | Писарєва О.Ю. | |
Тращенкова Анастасія | 11-А | ІІІ | Лозова С.Л. | |
Яндоловська Антоніна | 8-А | ІІІ | Писарєва О.Ю. | |
математика | Бабіч Руслан | 6-Б | І | Гоголенко Л.В. |
Савіних Златослава | 7-А | ІІ | В`язнікова А.М. | |
фізика | Осипенко Юлія | 8-Б | І | Крат О.М. |
Осипенко Леся | 11-Б | ІІІ | Крат О.М. | |
хімія | Ткаченко Сергій | 11-Б | ІІ | Фролкова Т.К. |
Сидоренко Катерина | 8-А | ІІІ | Фролкова Т.К. | |
біологія | Скокова Анастасія | 11-Б | І | Гаврюшина Л.В. |
Сидоренко Катерина | 8-А | І | Гаврюшина Л.В. | |
Бородін Богдан | 11-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Неч Ольга | 8-А | ІІ | Гаврюшина Л.В. | |
Плющ Катерина | 8-Б | ІІІ | Гаврюшина Л.В. | |
географія | Підопригора Ольга | 8-А | ІІІ | Черьомухіна А.О. |
Кругляк Дмитро | 11-Б | ІІ | Черьомухіна А.О. | |
історія | Сидоренко Катерина | 8-А | ІІІ | Трошина Г.В. |
історія рідного краю | Ключко Марія | 11-А | ІІ | Трошина Г.В. |
Лозова Валерія | 8-А | ІІ | Трошина Г.В. | |
Білокур Владислав | 9-А | ІІ | Кулак Г.П. | |
Осипенко Юлія | 8-А | ІІІ | Трошина Г.В. | |
правознавство | Мульова Аліна | 11-Б | ІІ | Кулак Г.П. |
Шевченко Андрій | 9-А | ІІ | Кулак Г.П. | |
Блощинська Наталія | 9-А | ІІ | Кулак Г.П. | |
інформатика | Лупандіна Катерина | 9-Б | ІІ | Фоменко І.М. |
Кєров Олександр | 9-Б | І | Фоменко І.М. | |
WEB-дизайн | Анікеєнко Марія | 8-А | І | Фоменко І.М. |
Горохов Александр | 10-Б | ІІ | Фоменко І.М. | |
Горова Інна | 9-А | ІІ | Фоменко І.М. | |
Кєров Олександр | 9-Б | І | Фоменко І.М. | |
креслення | Пянковський Микита | 10-А | ІІ | Аветисян С.А. |
Нестеренко Юлія | 8-А | І | Аветисян С.А. | |
Кісь Олександра | 11-Б | І | Аветисян С.А. | |
Осипенко Леся | 11-Б | І | Аветисян С.А. | |
Морозовський Дмитро | 9-Б | ІІ | Аветисян С.А. | |
Кругляк Дмитро | 11-Б | ІІ | Аветисян С.А. | |
Калугін Артем | 9-Б | ІІ | Аветисян С.А. | |
Лупандіна Катерина | 9-Б | І | Аветисян С.А. | |
трудове навчання | Солоп Артем | 11-В | ІІ | Бєляєв М.М. |
Морозовський Дмитро | 9-Б | ІІ | Гуляєв В.І. | |
обслуговуюча праця | Ведмедьова Тетяна | 11-А | ІІ | |
Харченко Юлія | 9-Б | ІІІ | Сержан Т.Б. | |
Обласна олімпіада |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
українська мова та література | Кругляк Дмитро | 11-Б | ІІІ | Пірожок О.О. |
англійська мова | Коваль Жанна | 10-А | ІІ | Педаш Н.І. |
Книш Ольга | 10-А | ІІ | Каша Т.В. | |
біологія | Скокова Анастасія | 11-Б | ІІІ | Гаврюшина Л.В. |
WEB-дизайн | Анікеєнко Марія | 8-А | ІІІ | Фоменко І.М. |
Лупандіна Катерина | 9-Б | ІІІ | Фоменко І.М. | |
Кєров Олександр | 9-Б | ІІІ | Фоменко І.М. | |
креслення | Пянковський Микита | 10-А | 10-А | Аветисян С.А. |
Кісь Олександра | 11-Б | ІІ | Аветисян С.А. | |
Осипенко Леся | 11-Б | І | Аветисян С.А. | |
Калугін Артем | 9-Б | ІІ | Аветисян С.А. | |
Конкурс-захист МАН |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
англійська мова | Міронець Лілія | 11-А | ІІ | Люта Л.С. |
хімія | Афанасьєв Сергій | 11-Б | ІІІ | Фролкова Т.К. |
креслення | Кісь Олександра | 11-Б | І | Аветисян С.А. |
Осипенко Леся | 11-Б | ІІ | Аветисян С.А. | |
Міжнародний конкурс Flex |
||||
Предмет |
Прізвище, ім'я учня
|
Клас
|
Місце
|
Вчитель, який підготував
|
англійська мова | Коваль Жанна | 10-А | фінал | Педаш Н.І. |
Пянковський Микита | 9-А | фінал | Стовпак С.І. | |
Фіналісти американсько-української програми «Акт в підтримку свободи» Пянковський Микита і Коваль Жанна здобули право наступний навчальний рік навчатися у Сполучених Штатах Америки. |